Google Cloud İle Google Bulut Hizmetleri Birleştirildi!

Google tarafından yapılan açıklamalarda tüm bulut hizmetlerinin tek bir çatı altında birleştirildiğini duyurdu.

Google Cloud İle Google Bulut Hizmetleri Birleştirildi!
Google Cloud İle Google Bulut Hizmetleri Birleştirildi! Tekno Kenar

Google son dönemlerde daha çok ilgi çeken bulut servisleri için özel bir yenilik getirdi. Google tarafından yapılan açıklamalarda tüm bulut hizmetlerinin Google Cloud çatısı altında toplandığı ve artık kullanıcıların bulut servisleri çok daha kolay bir şekilde kullanabileceği açıklandı

Neler Yok Ki!

Google for Work ve Google Cloud Platform gibi pek çok uygulama ve servis Google tarafından kullanıma sunulmuş durumda. Fakat platformların çok dağınık olması bulut servisi için Google’a handikap yaratırken, Google Cloud adı ile tüm hizmetlerin bir araya getirilmesi bu konuda kolaylık sağlayacak.

G Suite Geldi!

Google Cloud için getirilen bu yenilikte herhangi bir sorun yaşanmaması adına Google Apps for Work'ün ismi de değiştirildi. Bu bakımdan G Suite olarak adlandırılan bu uygulama da böylece karışıklığa yer vermeden Google Cloud çatısı altına girdi. Google Cloud bünyesine eklene diğer servisler ise şöyle; Gmail, Google Docs, Sheets ve Slides. Google servislerinin Google Cloud ile birleştirilmesi, servislerin çok daha etkin bir şekilde kullanılmasını sağlayacak. Kişilerin tek bir merkez üzerinden kontrol sağlayabileceği uygulamalar, bu bakımdan kolay erişilebilecek ve aynı zamanda mobil için de daha kullanılabilirlik sağlayacak. Bu bakımdan Google tarafından yapılan yenilikler ile birlikte yeni Google Cloud oldukça sevildi ve beğeni topladı. 

Google Cloud İle Google Bulut Hizmetleri Birleştirildi! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Google Cloud İle Google Bulut Hizmetleri Birleştirildi! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün