Google FameBit İle Youtube'ı Güncelleyecek

Google, yeni bir satın alma daha gerçekleştirirken, yeni satın almanın Youtube için yapıldığı öğrenildi.

Google FameBit İle Youtube'ı Güncelleyecek
Google FameBit İle Youtube'ı Güncelleyecek Tekno Kenar

Youtube ile dünya genelinde büyük bir ilgi gören ve video denildiğinde akla ilk gelen isim olan Google, bu konuda geliştirmelerini de sürdürüyor. Öyle ki Youtube için yapılan yeni satın alma ile birlikte video ağını geliştirmek isteyen kişiler Google, FameBit’i aldığını duyurdu.

FameBit Nedir?

Google tarafından satın alınan FameBit, özellikle markalı içerik için pazarlama noktasında önemli bir işlevi yerine getiriyor. Bu bakımdan da Youtube için yapılan bu satın ama ile birlikte video içerisinde artık pazarlamanın başlayacağı ifade edildi. Bu kapsamda artık videolarda yayınlanan reklamlardan ziyade video içeriklerinde reklamlara yer verilecek. Bu bakımdan yayın yapan kişilerin istenilen bir içeceği ya da yiyeceği video içerisinde kullanması da yeni güncelleme ile birlikte mümkün hale gelecek. Sponsorluk konusunda işlerin daha genel bir Pazar üzerinden yapılmasını sağlayacak olan güncelleme bu açıdan büyük bir yenilik getirecek.

Güncelleme Gelecek

Özellikle son dönemlerde Youtuber alanına ilgi oldukça artarken, kanal üzerinden çeşitli pazarlama yöntemleri ile kişilerin video izlerken dahi reklam görüntülemesi mümkün olacak. Aynı zamanda Youtube üzerinden para kazanmanın da en etkin yöntemlerinden birisi olarak görülen bu durum kuşkusuz işleri daha da kolay bir hale getirecek. Bu konuda önümüzdeki günlerde kapsamlı bir güncelleme beklenirken, güncelleme ile birlikte Youtube’ın nasıl değişeceği de oldukça merak ediliyor. 

Google FameBit İle Youtube'ı Güncelleyecek Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Google FameBit İle Youtube'ı Güncelleyecek Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün