Tekno Kenar

  Google Pixel Launcher artık indirilebilir durumda!

  Google Pixel modellerde kullanılacak Google Pixel Launcher indirilebilir durumda. İşte konuyla ilgili son gelişmeler.

  Google Pixel Launcher artık indirilebilir durumda!

  Google tarafından yeni bir telefon serisi için hazırlıklar tamamlanırken, bu telefonlarda yer alacak en önemli özelliklerden birisi de Google Pixel Launcher olacak. Bu telefon modelleri ile birlikte piyasaya iddialı bir şekilde giriş yapacak olan Google, telefon modelleri piyasaya sunulmadan Google Pixel Launcher ile konuşulmaya başlandı.

  Kişilerin Android işletim sistemine sahip telefonlarda da deneyebileceği bu yenilik, telefonların daha da kullanışlı hale gelmesini sağlıyor.

  Google Pixel Launcher nasıl indirilir?

  Google Pixel Launcher kullanmak isteyen kişilerin bu konuda sorunsuz bir apk dosyasını telefona atarak normal bir uygulama yükler gibi işlemlerini yapması yeterli olacak.

  Konuyla ilgili önemli bilgiler @LlabTooFeR tarafından Twitter üzerinden duyurulurken Google Pixel Launcher uygulamasına ait ekran görüntüleri de paylaşıldı. Üstelik APK dosyaları da çok kısa bir süre içerisinde kullanıcılar ile paylaşıldı.

  Google Pixel Launcher ne işe yarıyor?

  Google Pixel Launcher için pek çok kişinin soru işareti olsa da Google Pixel Launcher ile birlikte Android’de özelikle ekranda kolay bir kullanım elde edilecek. Daha pratik kaydırma hareketleri ile uygulamalara erişim sağlayabilecek olan kişiler, böylece kısa sürede tüm işlemlerini yapma imkanı elde edecek.  Ayrıca Google ile daha uyumlu olan Google Pixel Launcher sayesinde aramalar da çok kısa süre içerisinde yapılabilecek.

  Google Pixel Launcher artık indirilebilir durumda! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Google Pixel Launcher artık indirilebilir durumda! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Google Pixel Launcher artık indirilebilir durumda! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?