Alexa

Google Play Sesli Kitaplar Yakında Aktif Oluyor

Play Store Sesli Kitaplar Özelliği İle Yakında Sesli Kitap İndirme Dönemi Başlıyor.

Google Play Sesli Kitaplar Yakında Aktif Oluyor
Google Play Sesli Kitaplar Yakında Aktif Oluyor Tekno Kenar
Bu içerik 1459 kez okundu.

Yanında kitap taşımayı sevenlerdenseniz, hatta sesli kitaplara ilgi duyuyorsanız gözünüzü Google Play Store’a dikebilirsiniz. Yeni moda sesli kitaplar olurken, artık Google’ın sanal mağazasından da bunlara erişebilirsiniz.

Google’da Sesli Kitap Devri Başlıyor

Şu anda dahi Google Play Müzik uygulaması üzerinde çeşitli sesli kitaplar yer alıyor. Fakat sayıları tahmin edeceğiniz gibi kısıtlı. 9to5Google aynı zamanda sesli kitap logosunun da Play Store’a eklendiğini fark ederken, yeni sekme şimdilik aktif edilmedi.

Google, sesli kitapları bünyesine katarak aslında Amazon ile mücadeleye girmiş oluyor. Amazon bir süredir Audible’a sahip ve Kindle modelleri için de bolca sesli kitap yayınlıyordu. Akıllı hoparlörlerden tutun bulut servislerine kadar iki firma son dönemde ciddi rekabet içinde ve bunu fark etmemek elde değil.

Ayrıca Google Play Kitaplar uygulaması da güncellendi ve artık sesli kitaplara destek verecek. E-kitaplar ile sesli kitaplar ise farklı iki kategoriye ayrılacak.

Şu anda Google cephesinden Google Play Sesli Kitaplar hakkında resmî bir açıklama yapılmadı. Yani ne zaman sesli kitapların tamamen hizmete gireceğini ya da nasıl gözükeceğini bilmiyoruz fakat şu bir gerçek ki çok uzun bir bekleyiş olmayacak!

Google Play Sesli Kitaplar Yakında Aktif Oluyor Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Google Play Sesli Kitaplar Yakında Aktif Oluyor Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı