Google Play Store İçin Yeni Kategoriler Geliyor

Google Play Store, Android kullanıcılarına yeni kategoriler sunacak.

Google Play Store İçin Yeni Kategoriler Geliyor
Google Play Store İçin Yeni Kategoriler Geliyor Tekno Kenar

Android kullanıcılarının vazgeçilmez uygulama indirme platformu Google Play Store, kullanıcılarına 8 farklı kategoride hizmet vermeye hazırlanıyor. Google Play Store, zaman ilerledikçe kendini yenilemesi ve kullanıcılarına çok daha iyi hizmet vermek için devamlı adımlar atması dolayısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Play Store’un bu devamlı gelişme hareketleri, takdirleri topladığı gibi, Android uygulama geliştiricilerine de örnek oluyor.

Google bilindiği üzere başlangıçta bir arama motoru olarak sektöre girdi. Fakat daha sonra popüler olunca birçok sektörde de çalışmalara girerek çoğu sektörde lider konuma yükseldi. Bütün bu çalışmalarının bir sonucu olarak şimdilerde teknoloji devi olarak nitelendirilmek üzere. Bu mağaza sayesinde,  Android işletim sistemine sahip cihazlar yeni uygulamalara kolayca erişebilmekte.

8 Yeni Kategori

Google Play Store, çok daha geliştirilmiş bir arama özelliğiyle kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Google Play Store tarafından yapılan açıklamaya göre, yeni düzenlemenin ardından Play Store’ a giren kullanıcılar, 8 kategorinin kendilerini beklediğini görecekler.

Google Play Store İçin Yeni Kategoriler Geliyor Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Google Play Store İçin Yeni Kategoriler Geliyor Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Kodak Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor (KODAKCoin)
Kodak Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor (KODAKCoin)
Facebook Messenger Yeni AR Filtreleri
Facebook Messenger Yeni AR Filtreleri