Tekno Kenar

  Google, vejetaryen hamburger firmasını satın alacak

  Vejetaryen hamburger de olur mu, demeyin.

  Google, vejetaryen hamburger firmasını satın alacak

  Google, Impossible Foods firmasını satın alıyor!

  Vejetaryen hamburger de olur mu, demeyin. Gerçekten böyle bir firma var. Adı da Impossible Foods. Gerçekten de adı gibi imkânsız olan yiyecekleri üretiyorlar ve gelişmiş ülkelerde epeyce de satıyorlar. Çünkü modernleşmiş insan beyinleri incelendiğinde vejetaryenlik moda olmuş biçimde. Özellikle gelişmiş ülkelerde vejetaryen olanların nüfusu oldukça artışta (bizde akıllı adamlar diyoruz et yenmez mi be). Bu durumu gören Google, böyle işler için 200-300 milyon dolar civarında fon ayırmış durumda. Yani Impossible Foods firmasını büyük ölçüde alacak gibi görünüyor.
  Peki etsiz hamburger nasıl oluyor? Aslında hamburgerin içinde pirinç, bulgur, tahıl, sebze ve peynir gibi malzemeler var. Bunlar karıştırılıp et görünümü ve tadı verilip satılıyor. Yani bizim yöreye uymayan bir tat değil. Bildiğin sebzeli pilav işte. Elin adamı bunu hamburger diye satıyor. Bakalım ilerleyen günlerde daha ne değişik firmalar öğreneceğiz.
  Google, vejetaryen hamburger firmasını satın alacak başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Google, vejetaryen hamburger firmasını satın alacak başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Google, vejetaryen hamburger firmasını satın alacak başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?