Tekno Kenar

  Google’ın iOS uygulaması yenilendi

  Google tarafından iOS işletim sisteminde kullanılan uygulamaya yeni bir güncelleme getirilirken özellikle gizlilik konusunda önemli bir avantaj sağlandı.

  Google’ın iOS uygulaması yenilendi

  iOS işletim sistemine sahip telefonlarda kullanıcıların Google uygulaması için önemli bir güncellemesi mevcut. Google tarafından resmi olarak yapılan son açıklamaları ile birlikte kullanıcıların artık gizli modda arama yapabileceği ve aynı tarayıcıda yer alan gizlilik modunda ki tüm özelliklerin kullanılabileceği açıklandı.

  iOS’ta artık gizli olmak mümkün

  İnternette gezerken herhangi bir iz bırakmak istemeyen kullanıcılar, GİZLİ mod üzerinden çalışmalarını gerçekleştirebilecek. Google tarafından yapılan açıklamalar ile birlikte konu ile ilgili resmi ve güncel bilgiler paylaşılırken sunulan güncellemeyi alacak kişiler gizli mod özelliğini de kullanmaya başlayabilecek. Gizli mod özelliğinin kullanılabilmesi için kişilerin uygulama ayarlarından özelliği aktif hale getirilmesi gerekiyor. Özelliğin aktif hale gelmesiyle birlikte ise kişiler istediği zaman direk Gizli mod üzerinden işlemlerini yapabilecek.

  Gizli modun en önemli avantajlarından bir tanesi uygulama kapatıldıktan sonra hiçbir verinin kayıt altında kalmaması. Bu bakımdan kişilerin internet üzerinden yapabileceği her türlü işlemi hiçbir şekilde kayıt edilmeyecek şekilde gerçekleştirilmesi mümkün. Bu bakımdan gizliliğe önem veren ve herhangi bir bilginin kayıt altına alınmasına istemeyen kullanıcılarının güncelleme sonrasında gizli mod özelliğinden yararlanması yeterli olacak.

  Youtube güncellemesi geldi!

  Yapılan açıklamalarda güncelleme ile birlikte küçük bir değişikliğin daha yapıldığı belirtilirken arama sonuçlarında listelenen YouTube videolarının artık direkt arama sonuçlarından oynatılabileceği ve YouTube sayfasına giriş yapmaya gerek kalmayacağı ifade edildi.

  [Toplam:1    Ortalama:5/5]

  Google’ın iOS uygulaması yenilendi başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Google’ın iOS uygulaması yenilendi başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Google’ın iOS uygulaması yenilendi başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?