Tekno Kenar

  Hacker, bulmacasını çözene NSA bilgilerini veriyor

  Twitter yoluyla bir hacker, NSA bilgilerine sahip olduğunu ve yayınladığı bulmacayı çözene bu bilgileri vereceğini açıkladı.

  Hacker, bulmacasını çözene NSA bilgilerini veriyor

  Hacker NSA bilgilerini paylaşmak istiyor!

  Twitter’da 1×0123 isimli bir hacker, paylaşılan NSA bilgilerinin paylaşılmayan kısmına sahip olduğunu söyledi. Hacker bu bilgileri paylaşmak istiyor. Fakat bunu paylaşması için bir şartı var. NSA’in açıklanmayan gizli bilgilerine sahip olmak isteyen kişinin, Twitter adresi üzerinden yayınladığı zor bir bulmacayı çözmesi gerekiyor. Twitter kanalıyla yayınladığı bulmaca şu şekilde:

  1×0123’ün çok gizli NSA belgelerine nerden ulaştığı bilinmiyor. Aslında 1×0123’ün bu bilgileri gerçekten elinde bulundurduğu da meçhul. Fakat NSA’in açıklanmayan gizli bilgilerini elinde bulundurduğunu iddia eden 1×0123, bulmacayı çözene elindeki bilgileri vermeye kararlı gözüküyor.

  1×0123’ün açıklamasına göre şu ana kadar bulmacayı 2 kişi çözebildi. Ancak bulmacayı çözen iki kişinin kim oldukları henüz bilinmiyor.

  1×0123’ün gerçekten NSA’in açıklanmayan gizli bilgilerini elinde bulundurup bulundurmadığını anlamanın tek yolu bu bulmacayı çözmek.

  Bulmacayı çözmek veya bulmaca hakkında ipuçlarına sahip olmak isteyen okurlarımız bunlara buradan ulaşabilir.

  Hacker, bulmacasını çözene NSA bilgilerini veriyor başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Hacker, bulmacasını çözene NSA bilgilerini veriyor başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Hacker, bulmacasını çözene NSA bilgilerini veriyor başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?