Tekno Kenar

  Hangi operatörlerin sim kartı 4.5 G’yi destekliyor?

  Bildiğiniz üzere ülkemize 4.5 G geliyor.

  Hangi operatörlerin sim kartı 4.5 G’yi destekliyor?

  Bildiğiniz üzere ülkemize 4.5 G geliyor. Bizde hangi telefon modellerinin 4.5 G’yi desteklediğini daha önce yayınlamıştık. Fakat 4.5 G’yi kullanmanız için sadece telefonunuzun desteklemesi yetmiyor. Sim kartınızın da 4.5 G frekansını alabilmesi yani destekleyebilmesi lazım.

  Ülkemizde ki hangi operatör 4.5 G’yi destekliyor?

  Zaten ülkemizde 3 operatör var peki bunlardan hangilerinin sim kartı yeni teknolojiyi destekliyor. Hemen bakalım. Turkcell eğer operatörünüz Turkcell ise online işlemlerden Telefon numaranız ve Turkcell şifrenizi yazarsanız sim kartınızın 4.5 G’ye uyumlu olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Fakat zaten yakın bir tarihte sim kartınızı aldıysanız büyük ihtimal 4.5 G’yi destekliyordur. Eğer sim kartınız desteklemiyor ise bir Turkcell bayisine gidip ücretsiz sim kartınızı değiştirebilirsiniz. Avea Maalesef Avea’nın sim kartları 4.5 G’yi desteklemiyor bu nedenle sim kartınızı Avea bayisine gidip değiştirmeniz gerekiyor. Vodafone eğer operatörünüz Vodafone ise hiçbir sorgulama ve değişiklik yapmanıza gerek yok. Zaten tüm sim kartları 4.5 G uyumlu. Bunun en büyük sebebi ise Vodafone’nin dünya çapında hizmet vermesi. Ayrıca aşağıda Turkcell’in yaptığı 3G ve 4.5 G karşılaştırmasını görebilirsiniz.

  Hangi operatörlerin sim kartı 4.5 G’yi destekliyor? başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Hangi operatörlerin sim kartı 4.5 G’yi destekliyor? başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Hangi operatörlerin sim kartı 4.5 G’yi destekliyor? başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?