Tekno Kenar

  HAVELSAN ve TÜBİTAK mühendislerinden veri sızıntısı ve kaçağı önleme yazılımı kararı

  HAVELSEN ve TÜBİTAK mühendislerinin aldığı ortak karara göre, TÜBİTAK’ın geliştirdiği sistem kullanılarak Veri Sızıntısı ve Kaçağı Önleme Yazılımı üretilecek.

  HAVELSAN ve TÜBİTAK mühendislerinden veri sızıntısı ve kaçağı önleme yazılımı kararı

  HAVELSAN ve TÜBİTAK arasındaki iş birliği

  HAVELSAN, “gizli” hassasiyet seviyesine sahip sivil ve askeri kurumların siber güvenlik ihtiyacına cevap vermek için, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından geliştirilen sistemi kullanarak, Veri Sızıntısı ve Kaçağı Önleme Yazılımı üretecek.

  Kuruldukları günden bugüne, Türkiye’de teknolojinin gelişmesi ve gelişen teknoloji sayesinde ürünler üretilmesi için çalışmalarına ara vermeyen HAVELSAN ve TÜBİTAK arasında geçtiğimiz günlerde iş birliği anlaşması imzalandı. İmzalanan bu iş birliği anlaşması ilk meyvelerini vermeye başladı.

  Bu kapsamda, ilk iş birliği siber güvenlik alanında olacak. HAVELSAN, TÜBİTAK’ın geliştirdiği Veri Kaçağı önleme sisteminin üzerine Veri Sızıntısı ve Kaçağı Önleme Yazılımı üretilecek. Birlikte hareket alma kararı alan HAVELSAN ve TÜBİTAK’ın arasındaki ilk somut gelişme bu.

  HAVELSAN ve TÜBİTAK mühendislerinden veri sızıntısı ve kaçağı önleme yazılımı kararı başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  HAVELSAN ve TÜBİTAK mühendislerinden veri sızıntısı ve kaçağı önleme yazılımı kararı başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  HAVELSAN ve TÜBİTAK mühendislerinden veri sızıntısı ve kaçağı önleme yazılımı kararı başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?