Tekno Kenar

  Honda 3 boyutlu yazıcıdan araba çıkardı!

  Üç boyutlu yazıcıların artması farklı tasarımların ve ürünlerin piyasaya sunulmasına sağlarken konu ile ilgili örnek Honda tarafından üretimi gerçekleştirilen 3 boyutlu yazıcı araba oldu.

  Honda 3 boyutlu yazıcıdan araba çıkardı!

  3 boyutlu yazıcılar farklı ürünlerin üretilmesi konusunda büyük bir imkân sağlıyor. Öyle ki gerekli materyal desteğinin sağlanması ile pratikte üç boyutlu yazıcılar sayesinde otomatik olarak pek çok farklı ürün ve cihaz üretilebiliyor. Bu bakımdan bugüne kadar pek çok farklı ürün üretilmesi gündemde büyük bir yer bulurken konuyla ilgili son örnek otomotiv sektöründe yaşandı.

  Yenilik Honda’dan

  Honda tarafından yapılan son tanıtımlarda 3 boyutlu yazıcı kullanılarak üretilen bir araç görücüye çıkartıldı. Araç farklı ve yeni tasarımı dikkat çekti. Özellikle Paris Otomobil Fuarı’ndaki küçük arabaların tanıtıldı bölümde yer alan Honda’nın yeni aracı sürücülerin ihtiyacı olan her şeyi araçta barındırıyor. Aynı zamanda ayrıca giriş ve çıkışın kolaylaştırılması aracın rahat bir şekilde kullanılabilmesi adına tüm detaylar düşünülmüş durumda. 3 kişilik aileye için ideal yapıda bulunan araç küçük olmasına rağmen oldukça geniş bir iç hacmine sahip.

  Araç güvenli

  Yapılan tanıtımlarda özellikle aracın bir yazıcı tarafından üretilmesi çok güvenli bir şekilde görülmemesine neden olurken, bu konuda da tüm soru işaretleri giderilmiş durumda. Araçta güvenlik için gerekli olan tüm düzenlemelerin yapıldığı ifade edilirken cevizi araçlarının hem üç boyutlu yazıcılar ile üretilmesi hem de elektrikli olması maliyetleri düşürecek. Aynı zamanda kullanıcıların hem daha ucuz ücretler ile araç almasını sağlayacak hem de ekonomik bir şekilde ulaşımını sağlanmasını mümkün kılacak.

  Honda 3 boyutlu yazıcıdan araba çıkardı! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Honda 3 boyutlu yazıcıdan araba çıkardı! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Honda 3 boyutlu yazıcıdan araba çıkardı! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?