HTC 10'a Nougat Güncellemesi Geliyor!

HTC'nin son amiral gemisi olan HTC 10'a pek çok kullanıcının merakla beklediği Android Nougat güncellemesi geliyor. İşte tüm detaylar.

HTC 10'a Nougat Güncellemesi Geliyor!
HTC 10'a Nougat Güncellemesi Geliyor! Tekno Kenar

HTC'nin sevilen akıllı telefonu HTC 10 sahipleri HTC'nin Nougat güncellemesini merakla bekliyor. HTC'nin yaptığı açıklamaya göre HTC 10 için Android 7.0 Nougat güncellemesi 25 Kasım'da gelecek. 

HTC tarafından yapılan bu açıklamaya göre Android 7.0 Nougat güncellemesi sıralı olarak HTC'nin üst model cihazlarına sunulacak. Resmi Twitter hesabı üzerinden bu durumu açıklayan HTC güncellemelerin cihazlara gelmesi için kullanıcılardan biraz daha zaman istedi. Bilindiği gibi Android güncellemeleri bölgelere göre farklılıklar gösterebiliyor. 

Android'in en günce sürümü olan Android 7.0 Nougat HTC cihazlarına farklı bir güç getirecek. Performans anlamında oldukça iyi olan Android 7.0 Nougat güncellemesi üzerinde HTC'nin de önemli katkıları olacak. HTC'nin bu güncellemeyi kısa süre içerisinde diğer HTC cihazlarına da getireceği düşünülüyor. Bakalım HTC kullanıcıları Android 7.0 Nougat güncellemesi için daha ne kadar bekleyecekler. 

HTC 10'a Nougat Güncellemesi Geliyor! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

HTC 10'a Nougat Güncellemesi Geliyor! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün