Huawei Hindistan'da Üretecek!

Huawei tarafından yapılan açıklamalar ile birlikte markanın aynı zamanda üretimlerini Hindistan’da da yapacağı açıklandı.

Huawei Hindistan'da Üretecek!
Huawei Hindistan'da Üretecek! Tekno Kenar

Son dönemlerin mobil sektördeki en önemli markalarından birisi olarak görülen Huawei, üretim alanını genişletiyor. Sevkiyat maliyetlerinin düşmesi ve daha kolay bir şekilde cihazların piyasaya sunulması adına Huawei Hindistan’da da bir fabrika açacak. Hindistan’da açılacak yeni fabrikalar ile birlikte Made in India olarak Huawei yeni modellerini piyasaya sunmaya başlayacak. 

Hindistan Cazip!

Huawei tarafından alınan bu karar bir ilk değil. Öyle ki pek çok marka Hindistan’da kurduğu fabrikalar ile birlikte üretimlere geçmiş durumda. Bu bakımdan bölgeye Huawei’nin de giriş yapması ile birlikte Hindistan pazarı için daha uygun fiyatlarla Huawei marka telefonlar piyasaya sunulabilecek.

Lider Olabilir Mi? 

Huawei sektörde liderliği hedeflerken, daha geniş bir altyapı kurarak üretimlerini sürdürmeyi hedefliyor. Bu bakımdan marka için Hindistan büyük bir önem taşıyor. Burada yapılacak üretimler ile birlikte yüksek satış rakamlarına ulaşılması, markanın bu alanda güçlenmesini sağlayacak. 

Honor Serisi Büyük İlgi Çekti!

Huawei tarafından üretimi yapılan Honor serisi markanın en önemli gelir kalemlerinden birisi olurken, Honor 8 ile birlikte Huawei de iyi bir yükseliş yaşadı. Sanal gerçeklik gözlüğü gibi farklı cihazları da piyasaya sunan Huawei, aynı zamanda Huawei P9 ile de iyi bir satış grafiği yakalamıştı. 

Hindistan için Flex ile ortaklık kuran Huawei, bu firma sayesinde üretimlerini gerçekleştirebilecek. Önümüzdeki günlerde ilk modeller için üretime geçilmesi bekleniyor. 

Huawei Hindistan'da Üretecek! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Huawei Hindistan'da Üretecek! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?