Tekno Kenar

  Huawei Nova geliyor!

  Son dönemlerin en iyi telefon modellerinden birisi olarak gösterilen Huawei Nova, piyasaya sunuldu.

  Huawei Nova geliyor!

  Huawei Nova adı verilen yeni telefon modeli özellikle ilk sızdırmalar ile birlikte büyük bir ilgi görürken yapılan yeni sızdırmalar sonrasında telefonun tanıtımı da gerçekleştirildi. Telefon için yapılan resmi tanıtımların ardından telefonun piyasaya sunulacağı ifade edilirken telefon şimdiden büyük bir ilgi görmüş durumda.

  İlgi çekiyor

  Huawei Nova için yapılan tanıtımların ardından telefonda yer alacak tüm teknik özellikler hakkında bilgi almak mümkün olurken telefonun üst segmente yönelik geliştirilmesi ve yüksek bir performansa sunabilecek kapasitede olması oldukça dikkat çekti. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde piyasaya satışa çıkacak olan telefonun yüksek satış rakamlarına ulaşabilmesi de mümkün.

  100 milyon barajı geçildi

  Üstelik geçtiğimiz günlerde Huawei tarafından yapılan açıklamalar ile birlikte markanın 100 milyon telefon satışını gerçekleştirdiği ifade edilirken Huawei Nova ile daha da yüksek satış rakamına ulaşmak mümkün olacak. Böylece 2016 yılı Huawei için çok daha parlak geçmiş olacak. Bu açıdan Huawei güvencesini tercih eden kişilerin bu yeni modele ilgi göstermesi bekleniyor.

  Bugüne kadar yapılan tanıtımlar ile birlikte yeni telefon modeli hakkında iyi dönüşlerin alındığı öğrenilirken telefon zorlu mobil sektörden daha fazla pay alabilmek ve gelir elde edebilmek adına zorlu bir yarış içerisine girecek.

  Nova teknik özellikleri neler?

  141.2 x 69.1 x 7.1 mm boyut

  146 gram

  Android 6.0.1

  Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625

  Adreno 506 grafik birimi

  MicroSD desteği

  12 MP arka kamera

  8 MP ön kamera

  Hızlı şarj

  3020 mAh batarya

  Huawei Nova geliyor! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Huawei Nova geliyor! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Huawei Nova geliyor! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?