Tekno Kenar

  HUAWEI P9 Türkiye’de satışa sunuluyor

  Bu cihaz, Türkiye’de satışa sunulan HUAWEİ cep telefonları arasında ilk kez çift arka kamera özelliğine sahip olan cihaz olacak.

  HUAWEI P9 Türkiye’de satışa sunuluyor

  Türkiye teknoloji piyasasında kalıcı olmak adına başarılı çalışmalara imza atan HUAWEI, dünyada fotoğrafçılık alanında kendini ispatlamış markası olan Leica ile birlikte yeni akıllı telefonu HUAWEI P9’u tasarladı.

  Geliştirilen yeni cihazın sadece çift arka kamerası değil, estetik yapısı ve gösterişli renk seçenekleri ile de dikkat çekiyor. Üstün özellikleri ile, piyasadaki akıllı cihazlar arasında kıyaslama yapıldığı zaman, HUAWEI P9, 2016’nın en iyi akıllı cep telefonları listesinde karşınıza çıkıyor. Bu da HUAWEI ve Leica iş birliğinin, istenilenden daha iyi sonuç verdiğini göstermektedir.

  Optik lens ve Monokrom kamerası

  Tasarlanan cihaz, ilk bakışta kendisine sizi çekecektir. Hem ön kamerasının megapiksel değerleri artırılmış hem de optik lens ile desteklenebilen monokrom kamerası bu cihazda bulunmaktadır. Bu sayede, ortamdaki ışık değerleri ne olursa olsun, en net fotoğrafları çekebileceksiniz. Otomatik olarak ortam değerlerini hesaplayan ve modunu kendisi seçen kamerada, standart, yumuşak doku ve parlak renk uygulamaları da sizlere sunulmuştur.

  Bu cihazı kullanacak kişilerin daha çok monokrom eklentisini etkinleştirecekleri beklenmektedir. Çünkü bu moda geçiş sağlandığı zaman, harika olarak nitelendirilecek nostaljik fotoğraflar çekilebilecek ve bugüne kadar çekmiş olduğunuz en net siyah beyaz kareleri elde edeceksiniz. Kısacası yaşadıklarınızı ölümsüzleştirmek adına HUAWEI P9 sizin için yeterlidir.

  HUAWEI P9 Türkiye’de satışa sunuluyor başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  HUAWEI P9 Türkiye’de satışa sunuluyor başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  HUAWEI P9 Türkiye’de satışa sunuluyor başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?