Instagram Kaydet Özelliğini Duyurdu!

Son zamanlarda çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında hızla yükselen Instagram'a yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Instagram şimdi de yeni özeliiği olan Kaydet'i duyurdu. İşte o özellikle birlikte gelen yenilikler.

Instagram Kaydet Özelliğini Duyurdu!
Instagram Kaydet Özelliğini Duyurdu! Tekno Kenar

Sosyal medya devi Facebook'un sahibi olduğu popüler video ve fotopraf paylaşma ağı olan Instagram son zamanlarda sürekli olarak Snapchat'in özelliklerini kopyalıyordu. Geçtiğimiz günlerde canlı video özelliğini duyuran Instagram yeni özellikler eklemeye devam ederken Instagram yeni bir güncellemesiyle birlikte kaydet özelliğini duyurdu. 

Instagram'ın yeni güncellemesi olan iOS'da 10.2 ile Android 10.2.1 güncellemesinde Instagram kaydetme özelliğini kullanabilecekler. Instagram'a gelen bu yeni özellikle gönderiler Instagram profiline sabitleniyor. Takipçileriniz ya da bir başkası bu kaydedilen içeriklerinizi göremiyor. 

Instagram'a gelen bu özellikle birlikte yüklemiş olduğunuz içeriğin yanına gelince "profilinize gizli şeklinde kaydet" ifadesine kullanarak ekran alıntısı almadan içerikleri profilinize kaydedebiliyorsunuz. Instagramda bir görüntü ya da videoyu çok beğendiyseniz bunu kaydet özelliğiyle profilinzde saklamayabilirsiniz. 

Instagram Kaydet Özelliğini Duyurdu! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Instagram Kaydet Özelliğini Duyurdu! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün