Tekno Kenar

  Instagram kaydet özelliğini duyurdu!

  Son zamanlarda çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında hızla yükselen Instagram’a yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Instagram şimdi de yeni özelliği olan Kaydet’i duyurdu. İşte o özellikle birlikte gelen yenilikler.

  Instagram kaydet özelliğini duyurdu!

  Sosyal medya devi Facebook’un sahibi olduğu popüler video ve fotoğraf paylaşma ağı olan Instagram son zamanlarda sürekli olarak Snapchat’in özelliklerini kopyalıyordu. Geçtiğimiz günlerde canlı video özelliğini duyuran Instagram yeni özellikler eklemeye devam ederken Instagram yeni bir güncellemesiyle birlikte kaydet özelliğini duyurdu.

  Instagram’da “kaydet” özelliği

  Instagram’ın yeni güncellemesi olan iOS’da 10.2 ile Android 10.2.1 güncellemesinde Instagram kaydetme özelliğini kullanabilecekler. Instagram’a gelen bu yeni özellikle gönderiler Instagram profiline sabitleniyor. Takipçileriniz ya da bir başkası bu kaydedilen içeriklerinizi göremiyor.

  Instagram’a gelen bu özellikle birlikte yüklemiş olduğunuz içeriğin yanına gelince “profilinize gizli şeklinde kaydet” ifadesine kullanarak ekran alıntısı almadan içerikleri profilinize kaydedebiliyorsunuz. Instagramda bir görüntü ya da videoyu çok beğendiyseniz bunu kaydet özelliğiyle profilinizde saklamayabilirsiniz.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Instagram kaydet özelliğini duyurdu! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Instagram kaydet özelliğini duyurdu! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Instagram kaydet özelliğini duyurdu! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?