Instagram ve Facebook'taki İstenmeyen Yorumlara Son

Sosyal ağlar üzerinde paylaşılan ve çoğu kişinin başını ağrıtan istenmeyen yorumlar, Türk girişimcilerin ürettiği uygulama sayesinde geçmişte kalıyor.

Instagram ve Facebook'taki İstenmeyen Yorumlara Son
Instagram ve Facebook'taki İstenmeyen Yorumlara Son Tekno Kenar

Sosyal medyanın hayatımızdaki önemli konulardan biri haline geldiği günümüzde, sanatçılar, oyuncular, fenomenler, kuruluşlar bir çok paylaşımda bulunuyor. Çok sayıda takipçisi olan bu hesaplara ise günde binlerce, reklam ve hakaret içerikli yorumlar yapılıyor. Bazen bu niteliksiz yorumlar nedeniyle gerçek yorumlara ulaşmak neredeyse imkansız hale geliyor.

Yoghurt Network’ün geliştirdiği, Comment Cleaner adlı uygulama, Instagram ve Facebook’taki istenmeyen yorumları otomatik olarak silebiliyor. Comment Cleaner, “sayfamızı ziyaret edin”, “takipçi satın alın” içerikli spam yorumları kelime filtresi sayesinde algılıyor ve otomatik olarak siliyor. Yorumları denetleyip silen sabit filtreler dışında, kullanıcıların özelleştirebileceği sir liste de bulunuyor. Bu liste sayesinde kullanıcılar, yorumların içinde geçtiği takdirde yorumu silebilecek kelimeleri belirleyebilecek.

Comment Cleaner’ın sağladığı kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapıp, Instagram veya Facebook hesabından yetkilendirme yapmak yeterli. Böylece kullanıcılar silinen yorumları ve sistemin çalışmasını denetleyebiliyorlar. Bütün yorumları excel formatında rapor olarak alabiliyorlar.

Instagram ve Facebook'taki İstenmeyen Yorumlara Son Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Instagram ve Facebook'taki İstenmeyen Yorumlara Son Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün