İnstagram Video Paylaşım Sitesine Dönüşüyor!

Son zamanlarda yayınladığı güncellemelerle adından söz ettiren sosyal paylaşım uygulaması İnstagram, kullanıcıları için yeni bir güncelleme daha geliştiriyor.

İnstagram Video Paylaşım Sitesine Dönüşüyor!
İnstagram Video Paylaşım Sitesine Dönüşüyor! Tekno Kenar

Dünya üzerinde milyonlarca aktif kullanıcısı olan sosyal paylaşım sitesi İnstagram, çıktığı günden beri daha çok fotoğraflar üzerine yoğunlaşan bir uygulama olarak piyasada yer alıyor. İlk günden beri aynı çizgide devam eden paylaşım sitesi, el değiştirmesinden sonra kendisi baz alındığında devrim niteliğinde güncellemeler yayınladı. İlk olarak bir başka paylaşım uygulaması olan Snapchat'in hikaye özelliğine benzetilen bir özellik geliştiren İnstagram, fotoğraf çizgisinden ilk kez ödün vermişti. Ünlü paylaşım sitesinin yeni bir güncelleme yayınlamak için çalışmalar yaptığı öğrenildi.

VİDEO FOTOĞRAFTAN DAHA DEĞERLİ!

Ünlü sosyal paylaşım sitesi İnstagram, yeni güncellemesinde de bir öncekindeki gibi videolar üzerine yoğunlaşacak. Yıllardır fotoğraf paylaşım sitesi olarak bilinen İnstagram, yeni güncellemesi ile birlikte videoları daha fazla öne çıkarak. Öyle ki İnstagram'da paylaşılan bir video artık fotoğrafların ulaştığı kitleden daha fazla kişiye ulaşabilir.

VİDEOLAR KATEGORİLERE AYRILACAK

Yeni güncellemenin bir diğer özelliği ise videoların farklı kategoriler içerisinde yer alacak olması. Örneğin komik bir video komedyen kategorisinde kendisine yer bulacakken, bir basketbol videosu spor kategorisinde kendisine yer bulacak. Konser, festival gibi çok sayıda kişinin katıldığı, kitlelere hitap eden yerlerde çekilmiş olan videoların diğer videolara göre daha fazla ön plana çıkarılacağı da yeni güncelleme ile ilgili olarak gelen bilgiler arasında.

İnstagram Video Paylaşım Sitesine Dönüşüyor! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

İnstagram Video Paylaşım Sitesine Dönüşüyor! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün