Tekno Kenar

  Instagram’da görüntülediğiniz profil fotosunu nasıl büyütürsünüz?

  Instagram’da kullanıcılar, istedikleri kişilerin profil fotoğraflarını büyük formatta inceleyebilirler. Bunu yapmak için birkaç işlem yapmanız gerekli. İşte yapmanız gerekenler.

  Instagram’da görüntülediğiniz profil fotosunu nasıl büyütürsünüz?

  Instagram, fotoğraf paylaşmayı hayatımıza sokan başlıca uygulamalardan biri. Bu uygulama aracılığıyla dünya genelinde milyonlarca insan fotoğraf paylaşımı yapabiliyor. Paylaştığı fotoğraflarla bu sosyal platformda fenomen olanların sayısı da oldukça fazla. Fakat Instagram’ da çoğu kişi, profilini görüntüledikleri kullanıcıların profil fotoğraflarını nasıl büyüteceklerini bilmiyorlar. Bu haberimizdeki basit işlemleri yaparak, istediğiniz kişilerin profil fotoğraflarını kolayca büyütebilirsiniz.

  İşlemler

  İstediğiniz kişinin profil fotoğrafına büyüterek bakmanız için yapmanız gereken işlemler şu şekilde.

  Instagram’ı Google Chrome tarayıcısı üzerinden açın. Profil fotoğrafını büyük görmek istediğiniz kişinin profiline gidin. Profil fotoğrafının üzerine sağ tık yaparak yeni sekmede açın. Profil fotoğrafını açtığınız yeni sekmeye gidin. Adres çubuğuna tıklayın ve linkin sonundaki “s320x320” şeklindeki ifadeyi silin. Enter’a basın.

  Bu işlemlerden sonra Instagram’ da istediğiniz kişinin fotoğrafını kolayca büyütebilirsiniz.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Instagram’da görüntülediğiniz profil fotosunu nasıl büyütürsünüz? başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Instagram’da görüntülediğiniz profil fotosunu nasıl büyütürsünüz? başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Instagram’da görüntülediğiniz profil fotosunu nasıl büyütürsünüz? başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?