iOS 10.1.1 Kapanma Sorunu Nasıl Çözülür ?

Apple'ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleriyle birlikte sunmuş olduğu iOS un son sürümü olan iOS 10 önemli hatalarla birlikte gelmişti. Apple'ın iOS 10.1.1 işletim sisteminde önemli bir hata bulunuyordu. İşte o hata ve çözümü.

iOS 10.1.1 Kapanma Sorunu Nasıl Çözülür ?
iOS 10.1.1 Kapanma Sorunu Nasıl Çözülür ? Tekno Kenar

Apple'ın son işletim sistemi olan iOS 10 bilinidği gibi iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'la birlikte çıkartmış olduğu iOS 10 işleetim sistemi hemen hemen her iPhone'da kullanılmaya başlanmıştı. Apple'ın iOS 10.1.1 işletim sistemiyle birlikte pek çok iPhone sahibi telefonların çeşitli sorunların olduğunu pek çok yerde bildirdi. 

Apple'ın iOS 10'u sunmasının ardından güvenlik açıklarını ve bir takım problemleri düzeltmek için yayınlamış olduğu iOS 10.1.1 sisteminde ciddi sorunların olduğu ortaya çıktı. Apple'ın son güncellemesi olan iOS 10.1.1 güncellemesinde şarj sorunu ortaya çıktı. 

Apple'ın son iOS sürümü olan iOS 10.1.1'de pek çok kullanıcı telefonlarının yüzde 30'da kapandığını iddia ediyor. Apple'a bu durumun bildirilmesinin ardından sorunun kısa sürede çözüleceği bilgisi Apple tarafından geldi. Bakalım Apple yeni güncellemeyi ne zaman yayınlayacak. 

iOS 10.1.1 Kapanma Sorunu Nasıl Çözülür ? Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

iOS 10.1.1 Kapanma Sorunu Nasıl Çözülür ? Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Kodak Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor (KODAKCoin)
Kodak Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor (KODAKCoin)
Facebook Messenger Yeni AR Filtreleri
Facebook Messenger Yeni AR Filtreleri