İOS Ve Android Kullanıcılarına Pokemon Go Güncellemesi

Tüm dünyayı etkisi altına alan Pokemon Go henüz ülkemize gelmedi ama yapımcı firma Niantic Pokemon Company Pokemon Go güncellemelerine devam ediyor. Pokemon Go geliştiricileri kullanıcılardan gelen olumlu ve olumsuz tepkileri ele alarak oyunu geliştirmişe benziyor. Bunun en önemli nedeni de kısa sürede şirketin Pokemon Go sayesinde 200 milypn dolar gibi bir gelir elde etmesi olabilir.

İOS Ve Android Kullanıcılarına Pokemon Go Güncellemesi
İOS Ve Android Kullanıcılarına Pokemon Go Güncellemesi Tekno Kenar

 

POKEMON GO GELİŞEN ÖZELLİKLERİ

Ülkemizde henüz resmi olarak yayınlanmasada gelişmeleri oldukça yakından takip edilen oyun Pokemon Go en sık rastlanan olumsuzluk server sorunları ve Pokemon Go oynarken belirli bir süre açılmadığı ve oyun içersinde sık sık donmasıydı. Pokemon Go son geliştirilen bu güncelleme ile bu sorunun giderildiği görülüyor. İOS kullanımında 1.3 sürümüne, Android sunumunda da 0.33 sürümüne yükseldi. Böylece Pokemon Go daha hızlı ve daha stabil çalışıyor.

Seyahat ederken aşırı hız yapılarak Pokemon Go yakalamaya çalışan kullanıcıların olumsuz bir durum yaşamamaları için yeni geliştirilen özelliğin adı Pokemon Go ‘’otomobil modu’’ böylece aşırı hız ile Pokemon avlayan kişilere uyarı gidecek ve önündeki Pokemonlar listelenmeyecek.  Herhangi bir pokemon listelenmediği gibi aşırı hız uyarısı ile karşılaşılacak.

Pokemon Go kullanıcılarının bir diğer şikayeti ise aşırı şarj tüketimi bunun içinde İOS kullanıcıları için pil korumu modu etkin olacak.

Pokemon Go oyuncuları sabit olan nicknamelerini eğitmenler için bir kereliğine değiştirme hakkına sahip olacak. Pokemon Go takım liderlerine ise yeni görseller eklendi.

Pokemon Go kullanıcıları önceki güncellemelerde Nice, Great ve Excellent atışlarının sağladığı XP bonusları yamadaki bir hata nedeniyle alınamıyordu. Bu güncelleme ile bu XP bonusları geri döndü.

Yeni güncelleme ile artık yumurtalarınızdan ne çıktığını geriye dönük olarak günlükten takip edebilirsiniz. Pokemon Go bu yeni güncellemeler ile kullanıcılarını mutlu edebilecek mi  ?

İOS Ve Android Kullanıcılarına Pokemon Go Güncellemesi Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

İOS Ve Android Kullanıcılarına Pokemon Go Güncellemesi Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün