Tekno Kenar

  iPhone 7 fiyatları kamera özellikleri teknikleri şaşırttı

  Apple’ın önümüzdeki günlerde piyasaya süreceği iPhone 7 hakkında kulisler devam ediyor. Son kulislere göre iPhone 7 fiyatlarının önümüzdeki günlerde tanıtımda açıklanması beklenildiği gibi ayrıca kamera özelliklerinden dolayı iPhone fiyatlarında bir artışın olması bekleniyor. Detaylar haberimizde…

  iPhone 7 fiyatları kamera özellikleri teknikleri şaşırttı

  Apple’ın önümüzdeki günlerde piyasaya süreceği iPhone 7 hakkında kulisler devam ediyor. Son kulislere göre iPhone 7 fiyatlarının önümüzdeki günlerde tanıtımda açıklanması beklenildiği gibi ayrıca kamera özelliklerinden dolayı iPhone fiyatlarında bir artışın olması bekleniyor. Özellikle telefonun kamerasının üstün özelliklere sahip olması ve bunun akabinde kameraya ait 2 adet led özellikle bir flaşın olması bekleniyor. Bu durum sonucunda kullanıcılar iPhone 7 fiyatları deyince korkmaya başlıyor. Apple yeni telefon hakkında her yıl olduğu gibi bir ipucu vermiyor.

  İphone 7 fiyatları bu yıl el yakacak

  Apple’ın yeni telefonunda ayrıca dile gelen özelliklerden birisi tasarım hakkında oluyor. Ortaya çıkan görsellerde tasarım anlamında oldukça büyük bir yenilik gözükmüyor. Apple’ın satış rakamlarını tekrar istediği bir boyuta getirmesi için yapması gereken en önemli şeylerden birisi telefonun eski modeller gibi oldukça şık bir boyuta sahip olması ile alakalı olacaktır. Eğer sizde bu iPhone 7 özellikleri nasıl olacak diye merak ediyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz. Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı yeni telefonun görselleri ve özellikleri hakkında yorumlarınızı aşağıdan yapabilirsiniz.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  iPhone 7 fiyatları kamera özellikleri teknikleri şaşırttı başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  iPhone 7 fiyatları kamera özellikleri teknikleri şaşırttı başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  iPhone 7 fiyatları kamera özellikleri teknikleri şaşırttı başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?