Tekno Kenar

  iPhone 7 Plus’ın performansı nasıl olacak?

  Apple, yeni piyasaya süreceği akıllı telefonları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ta yeni nesil A10 işlemcilerini kullanacak. A10 işlemcilerinin performansı nasıl olacak? Yeni nesil A10 işlemciler, mobil dünyanın en iyi işlemcileri koltuğuna oturabilir mi?

  iPhone 7 Plus’ın performansı nasıl olacak?

  Apple, yeni piyasaya süreceği akıllı telefonları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ta yeni nesil A10 işlemcilerini kullanacak. A10 işlemcilerinin performansı nasıl olacak? Yeni nesil A10 işlemciler, mobil dünyanın en iyi işlemcileri koltuğuna oturabilir mi?

  Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’I tanıtacağı dev etkinliğine bir gün kaldı. Bu dev etkinliğin yarın olmasına rağmen tanıtılacak yeni akıllı telefonlar ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni gelen bilgiler iPhone 7 ve 7 Plus’ın işlemcisi ile ilgili.

  Yeni akıllı telefonlar oldukça hızlı

  Apple en son çıkarmış olacağı akıllı telefonlar için en yeni üretilen işlemcileri kullanacak. Bu işlemcilerin adı A10. A10 işlemciler tahminlere göre mobil dünyanın en iyi işlemcileri tahtına oturmaya aday.

  Yeni nesil A10 işlemciler iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ta kullanılmak üzere tasarlandı. Bu tasarımından dolayı yeni akıllı telefonlarda en iyi performansı göstereceği ve bu yıla damgasını vuracağı tahmin ediliyor.

  iPhone 7 Plus’ın sızan Geekbench 4 benchmark testi sonuçlarına göre, iPhone 7 Plus önceki sürüm iPhone’lara göre oldukça hızlı olmasıyla dikkat çekiyor.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  iPhone 7 Plus’ın performansı nasıl olacak? başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  iPhone 7 Plus’ın performansı nasıl olacak? başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  iPhone 7 Plus’ın performansı nasıl olacak? başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?