iPhone 7 Serisi İle Turkcell’de Hız Artacak!

Apple'ın son amiral gemileri olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus 14 Ekim tarihi itibariyle Türkiye'de kullanılacak. Bu konuda büyük bir beklentiyi ise Turkcell yarattı.

iPhone 7 Serisi İle Turkcell’de Hız Artacak!
iPhone 7 Serisi İle Turkcell’de Hız Artacak! Tekno Kenar

Apple tarafından 2016 yılında amiral gemileri olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus resmen tanıtıldı. Tanıtım ile birlikte kişilerin 14 Ekim tarihi itibariyle Türkiye'de de yeni cihazları satın alınabileceği belirtilirken, 14 Ekim sonrasında Türkiye'de resmen iPhone 7 dönemi başlamış olacak.

Yeni Dönem Başlıyor

Gündemde yeni telefon modelleri ile ilgili pek çok tartışma yapılırken Turkcell tarafından yapılan son açıklamalar ile birlikte Türkiye'de en hızlı iPhone 4.5G deneyiminin Turkcell tarafından sunulacağı belirtildi.

Altyapı Destekliyor

Turkcell tarafından yapılan açıklamalarda iPhone 7 serisinde kullanılan modemlerin yüksek hız için uygun olduğu belirtilirken Turkcell'in altyapısının da bu donanımlara yönelik çok iyi bir şekilde hizmet verebileceği ve böylece en hızlı internetin Turkcell aboneleri tarafından kullanılacağı açıklandı.

14 Ekim tarihi itibariyle Türkiye'de iPhone 7 modellerini satın alacak kişiler Turkcell aboneleri olması halinde Cat9 modem üzerinden 450 Mbps hızına erişebilecek. Turkcell tarafından yapılan bu açıklamalar ile birlikte mobil sektörde hızın nelere bağlı olduğu kişiler tarafından daha net bir şekilde anlaşılırken pek çok mobil veri kullanıcısı yeni telefon ile birlikte yüksek ve daha iyi bir internet hizmeti almak istediğini belirtti. Bu bakımdan 14 Ekim tarihi itibariyle Türkiye'deki mobil internet konusunda da önemli değişikliklerin yaşanması bekleniyor

iPhone 7 Serisi İle Turkcell’de Hız Artacak! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

iPhone 7 Serisi İle Turkcell’de Hız Artacak! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün