Tekno Kenar

  iPhone 7 ve Apple Watch 2 hakkında herşey

  Apple’ın bugün gerçekleştireceği lansman uzun zamandır merakla beklenmekteydi. Gerçekleştirilen lansman sonucunda iPhone 7, iPhone 7 Plus ve Apple Watch 2 hakkında tahmin edilen ve tahmin edilemeyen bütün özellikler ortaya çıktı. İşte iPhone 7 ve Apple Watch 2 hakkında herşey…

  iPhone 7 ve Apple Watch 2 hakkında herşey

  iPhone 7 ve Apple Watch 2 hakkında ki bütün özellikler

  Apple’ın bugün gerçekleştireceği lansman uzun zamandır merakla beklenmekteydi. Gerçekleştirilen lansman sonucunda iPhone 7, iPhone 7 Plus ve Apple Watch 2 hakkında tahmin edilen ve tahmin edilemeyen bütün özellikler ortaya çıktı. İşte iPhone 7 ve Apple Watch 2 hakkında herşey…

  iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, black ve jet black olmak üzere iki adet siyah renk seçeneği ile geliyor. Bunların yanında iPhone 7’lerin gri, altın ve altın pembe seçenekleri de olacak. Home tuşu ise yeni özelliğiyle ilgi çekiyor. Home tuşuna gelen yeni özellik sayesinde tuşa uygulanan baskıya göre verilen tepki değişecek. Ayrıca iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın toz ve su geçirmezlik özelliği var.

  iPhone 7, 7 MP çözünürlükteki ön kameraya ve her biri 12 MP çözünürlükteki iki arka kameraya sahip. Yeni akıllı telefonun arka kameralarından biri geniş açı, diğeri ise telefoto lens ile çekim yapabiliyor. İki kamerayı da kullanarak çok daha fazla zoom yapabilmek mümkün, üstelik görüntü kalitesi bozulmadan.

  iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile birlikte stereo hoparlörler kullanılıyor. Ayrıca beklenildiği üzere iPhone’ların kulaklık girişleri kalktı, kulaklıklar Lightning giriş veya bluetooth ile akıllı telefona bağlanabilecek. Airpods kulaklık da iPhone 7 ile birlikte gelecek ve AirPods kulaklık kutudan çıkar-çıkmaz Apple Watch veya iPhone’a bağlanacak.

  iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, işlemci olarak A10 Fushion çiplerini kullanıyor. Yeni işlemci 4 çekirdekli ve .3 milyar transistore sahip. Önceki işlemcilere göre 2 kat daha fazla performans gösterebiliyor.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  iPhone 7 ve Apple Watch 2 hakkında herşey başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  iPhone 7 ve Apple Watch 2 hakkında herşey başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  iPhone 7 ve Apple Watch 2 hakkında herşey başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?