iPhone 7 Ve iPhone 6S Arasındaki Farklar Neler?

iPhone 7 piyasaya sunulduktan sonra en çok merak edilenler arasında iPhone 7 ve iPhone 6S arasındaki fakların neler olduğu oldu. İşte iPhone 7 ve iPhone 6S arasındaki farklar.

iPhone 7 Ve iPhone 6S Arasındaki Farklar Neler?
iPhone 7 Ve iPhone 6S Arasındaki Farklar Neler? Tekno Kenar

Apple tarafından çok daha iyi bir geliştirme ile piyasaya sunulan iPhone 7, yeni özellileri ve iPhone 6S’e göre farkları ile birlikte oldukça dikkat çekti. iPhone 7 sonrasında pek çok kişi iPhone 6S modeli yerine yeni modelin alını alınmayacağını sorgularken, bu konuda iki model arasındaki farkların iyi bir şekilde bilinmesi yeterli. Böylece yeni modele geçip geçmeme konusunda kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

iPhone 7 ve iPhone 6S arasındaki farklar kadar ortak özellikler de bulunuyor. Bu doğrultuda 2 GB RAM, 3D Touch özelliği, ekran boyutları ve çözünürlük noktasında iPhone 7 ve iPhone 6S arasında çok büyük farklar bulunmuyor. Fakat iPhone 7 pek çok özelliği ile iPhone 6S modeline göre daha da üstün durumda.

iPhone 7 ve iPhone 6S Arasında Farklar

iPhone 7 bir önceki versiyona göre 5 gram daha hafif ve aynı zamanda suya karşı dayanıklı durumda. Donanımlarda da değişiklikler yapılırken, iPhone 7’de en çok dikkat çeken özellik A10 işlemcinin gelmesi. Aynı zamanda iPhone 7 ile birlikte depolama alanında da radikal bir karar alınmış durumda. Artık 16 GB depolama alanı yok.  iPhone 7 ve iPhone 6S arasındaki en önemli farklardan bir diğeri ise ses girişinin olmaması. 

iPhone 7 Ve iPhone 6S Arasındaki Farklar Neler? Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

iPhone 7 Ve iPhone 6S Arasındaki Farklar Neler? Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Kodak Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor (KODAKCoin)
Kodak Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor (KODAKCoin)
Facebook Messenger Yeni AR Filtreleri
Facebook Messenger Yeni AR Filtreleri