iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Hız Karşılaştırmasında

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri için yapılan hız testi, 2 cihaz hakkında önemli bir karşılaştırmayı gözler önüne sermiş durumda.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Hız Karşılaştırmasında
iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Hız Karşılaştırmasında Tekno Kenar

Apple tarafından piyasaya sunulan son amiral gemileri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için hız testi yapıldı. Markanın şu anda amiral gemisi olan bu iki modelin birbirine karşı üstün gelmeye çalıştığı hız testinde özellikle hangi cihazın çok daha hızlı olduğu net bir şekilde ortaya konuldu.

Fakat yapılan testlerde en çok dikkat çeken detay 2 telefonunda birbirine çok yakın sonuçlar elde etmesi. yeni modellerde en çok dikkat çeken detay ise hangi telefon alınırsa alınsın çok iyi ve yüksek performanslı bir modelin kullanılması ve bütün olacak.

Performans Testi Yapıldı

Cihazlar ile ilgili yapılan testlerde uygulamalar arka arkaya açılarak iki cihazın performansı incelenirken bu testte iki cihazın da benzer bir performans sunması aradaki farkın ortaya çıkarılmasını sağladı. İkinci etaba geçildiğinde iPhone 7 Plus, iPhone 7 modeline göre daha fazla ön plana çıkmayı başardı. Özellikle uygulamaların geri çağırılması sırasında iPhone 7 Plus çok daha iyi bir performans sunarken testte de iPhone 7 Plus öne geçmeyi başardı.

İşte Video

İki model için yapılan testler video olarak da kaydedilerek paylaşılmış durumda. Bu bakımdan aşağıda sizlerle paylaştığımız videoyu inceleyerek iki cihaz arasında ki farkları detaylı bir şekilde görebilir ve hangi cihazın daha hızlı olduğunu sizler de tespit edebilirsiniz.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Hız Karşılaştırmasında Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Hız Karşılaştırmasında Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün