iPhone 7'de Sorun Bitmiyor: Uçak Modu Hatası

iPhone 7 için gündeme genle son bilgilerde cihazlarda uçak modu hatası yaşandığı ve bu durumun kullanıma ciddi bir etki yaptığı belirtildi.

iPhone 7'de Sorun Bitmiyor: Uçak Modu Hatası
iPhone 7'de Sorun Bitmiyor: Uçak Modu Hatası Tekno Kenar

iPhone 7 kullanımlarında son dönemlerde pek çok hata görülmeye başlanırken, son olarak gündeme gelen hata iPhone 7 uçak modu hatası oldu. Kişilerin iPhone 7’de uçak modunu açması ile birlikte görüşen bu hata, kişilerin internete bağlanmasını önlüyor. Öyle ki uçak modundan çıktıktan sonra iPhone 7’de bağlantı kurulamıyor.

Apple’da Sorun Bitecek Mi?

Gündeme gelen bu durumların ardından iPhone 7’de sorunların bitip bitmeyeceği de tartışılmaya başlandı. Öyle ki iOS 10 güncellemesi ile birlikte ilk yükleme işlemleri itibari ile sorunların yaşandığı görülürken, bu durum iPhone 7 kullanımı ile birlikte çok daha fazla arttı.

Açıklama Yapılmadı

iPhone 7’de yaşanan bu hata sonrasında en çok dikkat çeken noktalardan birisi de Apple tarafından konuyla ilgili hiçbir açıklamanın yapılmamış olması. Öyle ki kullanıcılar yaşanan bu soruna karşı Apple’dan bir yanıt bekliyor. Önümüzdeki günlerde bir açıklamanın yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu bakımdan iPhone 7 uçak modu noktasında ilerleyen günlerde yeni gelişmelerin yaşanması muhtemel.

iPhone 7'de Sorun Bitmiyor: Uçak Modu Hatası Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

iPhone 7'de Sorun Bitmiyor: Uçak Modu Hatası Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün