iPhone 7’den Tuhaf Sesler Çıkıyor!

iPhone 7 yaygın olarak kullanılmaya başlanırken, pek çok farklı hata da gündeme gelmeye başladı.

iPhone 7’den Tuhaf Sesler Çıkıyor!
iPhone 7’den Tuhaf Sesler Çıkıyor! Tekno Kenar

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri resmen kullanıcılar ile buluşurken, cihazlarda kısa süre içerisinde farklı hataların ve sorunların görülmeye başlanması, akıllarda soru işareti oluşturmaya başladı. Özelikle sektörün en güvenilir markalarından birisi olan Samsung’un Note 7 ile yaşadığı sorunların ardından ciddi tartışmaların yaşandığı şu dönemde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinde de çeşitli sorunların gözlenmesi, mobil sektörde akılları karıştırdı.

iPhone 7 Tıslıyor!

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için yoğun olarak yapılan şikayetlerin başında tıslama geldi. Öyle ki kullanıcıların tam olarak tanımlayamadığı bu sorun, cihazların farklı sesler çıkarması. Tıslama şeklinde çıkan bu sesler, kısa süre içerisinde daha da belirgin hale gelirken, bu pek çok kullanıcıyı şimdiden rahatsız etmeye başlamış durumda.

Şu an için problemin nasıl yaşandığı ve hangi modellerde görüldüğü tam olarak belirlenmemiş olsa da önümüzdeki günlerde bu sorun ile ilgili daha detaylı bir tespitin yapılması bekleniyor.

Ücretsiz Değişim Mi Olacak?

Reddit’te yer alan bir içerikte bu sorunu yaşayan kullanıcıya Apple tarafından verilen yanıtta, ücretsiz olarak değişimin yapılacağı söylenmiş. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde Note 7 gibi Apple tarafından da iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin de geri toplanmaya başlanması görülebilir. Böyle bir durumda ise Apple ve Samsung’un 2016’yı kötü bir şekilde bitirmesi de gündeme gelebilir. 

iPhone 7’den Tuhaf Sesler Çıkıyor! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

iPhone 7’den Tuhaf Sesler Çıkıyor! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün