iPhone 7’nin Bilinmeyen Özelliği

Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 7’nin bilinmeyen bir özelliği olduğu söyleniyor.

iPhone 7’nin Bilinmeyen Özelliği
iPhone 7’nin Bilinmeyen Özelliği Tekno Kenar

iPhone 7'nin özellikleri

Apple’ın önümüzdeki ay tanıtacağı yeni gözbebeği iPhone 7 hakkında bilgiler sızmaya devam ediyor. Daha önce de iPhone 7’nin bilinmeyen özellikleri hakkında birçok bilgiye erişildi. Bu özelliklerden kullanıcıları en çok sevindiren özelliklerden biri, iPhone 7’nin safir cam kullanacak olmasıydı. iPhone 6 hakkında da safir cam kullanılacak söylentisi çıkmıştı fakat bir takım nedenlerden dolayı Apple, iPhone 6’da  safir cam özelliğini kullanamadı. 2014 yılında, safir cam üreten bir firmayla anlayan Apple, yeni akıllı telefonu iPhone 7’de safir cam kullanacak. Bu sayede iPhone 7 kullanıcıları, çabuk çizilen ekran derdinden kurtulacaklar.

Gelen bilgilere göre, iPhone 7’nin pil ömrü, öhceki modelleri göre oldukça uzun olacak. Diğer akıllı telefon üreticileri gibi Aplle’da çıkan her yeni modelde pil ömrünü biraz daha arttırıyor. Bunun sonucu olarak iPhone 7’nin pil ömrü, önceki cihazlardan çok daha uzun olacak.

iPhone 7 aynı zamanda su geçirmez dış gövdeye sahip olacak. Bu sayede iPhone 7 kullanıcıları, telefonlarını kullanırken sudan sakınma gibi bir dertleri olmayacak. Gelen birtakım bilgiler de, iPhone 7’nin sadece dış gövdesi değil, anakartı dahil bütün telefonun su geçirmez olacağı yönünde.

Yeni öğrenilen özellikler

Şu ana kadar bilinmeyen, fakat yeni gelen bilgilere göre, iPhone 7’nin sahip olacağı özellikler , 256GB hafızaya ve yaldızlı kaplamaya sahip olması. Daha önce gelen bilgiler, iPhone 7’nin 128 GB hafızaya sahip olacağı yönündeydi. Fakat son tahminlere göre bu bilgi yanlış. Fakat en doğru sonucu Eylül ayında hep birlikte göreceğiz.

iPhone 7’nin Bilinmeyen Özelliği Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

iPhone 7’nin Bilinmeyen Özelliği Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?