Tekno Kenar

  iPhone 7’nin tanıtım tarihini duyurdu

  Sosyal medyada önde gelen ve güvenilir bir site tarafından iPhone 7’nin 12 Eylül’de tanıtımının yapılacağı iddia edildi.

  iPhone 7’nin tanıtım tarihini duyurdu

  Dünyaca ünlü Amerikalı telefon üreticisi Apple’ın son çıkacak olan serisi iPhone 7 merakla bekleniyor. Samsung şirketi Galaxy S7 ve S7 Edge sürümünü uzun süre önce piyasaya sunmuştu. Apple’ın ise yeni çıkacak sürümü hakkında sürekli sosyal medyada sızıntı haberleri paylaşılıp duruyordu. Çıkış tarihi merak edilen telefon için henüz resmi bir açıklama gelmezken, ünlü ve güvenilir bir teknoloji sitesi tarafından telefonun tanıtımının 12 Eylül’de yapılacağını duyurdu. iPhone sevenleri heyecanlandıran bu açıklama ile telefonun birkaç ay içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

  iPhone 7 Plus bekleniyor

  Daha 7 serisi satışa çıkmadan, daha tanıtılmadan şimdiden iPhone 7 Plus konuşulmaya başlandı. Gelen duyumlar arasında 7 Plus’ında bu sene tanıtımının yapılacağı ifade ediliyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da iki serinin beraber farklı dönemlerde kullanıcılara sunulması bekleniyor. Apple şirketi genel olarak bir sene içerisinde 2 modeli tanıtmaktan vazgeçmiyor. Bu seri en fazla 3’e çıkabiliyor. Şirket orta sınıf müşterilere hitap etmek için ise iPhone SE modelini piyasaya sunmuştu.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  iPhone 7’nin tanıtım tarihini duyurdu başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  iPhone 7’nin tanıtım tarihini duyurdu başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  iPhone 7’nin tanıtım tarihini duyurdu başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?