Tekno Kenar

  iPhone 7S ne zaman piyasaya çıkacak

  Apple’ın merakla beklenen son modeli iPhone 7S’in görüntüleri medyaya sızmaya devam ediyor.

  iPhone 7S ne zaman piyasaya çıkacak

  Apple kullanıcılarının merakla beklediği iPhone’un son sürümü olan 7S’in ne zaman çıkacağı sorusu günden güne yaygınlaşıyor. İnternete sürekli sızan görüntülerin yeni modele ait olduğu iddia ediliyor. Apple’in ise yeni modelinde pek bir değişiklik yapmaması bekleniyor. Bazı iddialara göre ise 7S’in farklı bir renkte kullanıcılarıyla buluşacağı yönünde. Avrupa’da satışa çıkan iPhone 7 modeli ise henüz Türkiye’ye gelmiş değil. Daha ülkemize 7 sürümü gelmeden sosyal medyada 7S’in görüntüleri ise paylaşılmaya devam ediyor. Yetkililerden henüz bir açıklama gelmezken 7 ve 7 Plus’ın ne derece beğenileceği de merak konusu.

  Değişim olması beklenmiyor

  Apple yeni çıkardığı ürünlerde genel olarak bir önceki sürümünü takip ediyor. Samsung şirketi birçok model üretirken Apple buna yanaşmıyor. Az sayıda üretim yapıp yüksek fiyatlar ile müşteri segmentini oluşturuyor. Yüksek bütçeli müşterileri tercih eden Apple, orta seviyeli müşterileri pek önemsemiyor.

  Tek seri ile devam

  Apple şirketi tek serisi olan S ile devam etmekte ısrar ediyor. Samsung ise sürekli yeni modeller ve yeni seriler ile karşımıza çıkıyor. Galaxy S, J, A, Note ve son olarak ise Wide modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  iPhone 7S ne zaman piyasaya çıkacak başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  iPhone 7S ne zaman piyasaya çıkacak başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  iPhone 7S ne zaman piyasaya çıkacak başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?