iPhone 7S Ve iPhone 7S Plus Yeni Renklerle Gelecek!

Apple'ın yeni akıllı telefonlarının adı ne olacağı merak edilirken yeni iPhone modeli hakkında yeni ayrıntılar var. İşte tüm detaylar.

iPhone 7S Ve iPhone 7S Plus Yeni Renklerle Gelecek!
iPhone 7S Ve iPhone 7S Plus Yeni Renklerle Gelecek! Tekno Kenar

Apple geçtiğimiz aylarda iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelini tanıttı. Apple'ın sevilen bu modellerinin ardından pek çok kişi yeni iPhone'ların ne gibi özelliklerle geleceğini merak ediyor. Gelecek yılın eylül ayından tanıtılması beklenen yeni iPhone'ların 3 farklı renk seçeneğiyle gelmesi bekleniyor. Apple'ın yeni iPhone modellerinin 3 farklı ekran modeliyle geleceği düşünülüyor. 4.7 inç ve 5.5 inç ekran boyutuna sahip olacak olan modellerin LCD panelle gelmesi ve 5.2 inç ekran modeline sahip olan modelinde OLED panelle gelmesi iddia edilmişti. 

Gelen son iddialara göre yeni iPhone modelinin adı iPhone 8 olmayacak. Daha önceden pek çok kez iPhone'un 10. yılı için iPhone 8 adıyla geleceği iddia edilmişti. Ancak son haberler yeni iPhone'un iPhone 7S ve iPhone 7S Plus adıyla çıkacağı iddia edildi. Apple'a yakınlığıyla bilinen Mac Otakara'nın haberişne göre yeni iPhone'larda kırmızı renk seçeneği de gelecek. Ayrıca iPhone'un 4.7 inç ve 5.5 inç modelinin tıpkı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın tasarımına sahip olacağı ancak iPhone 5.2 inç'lik modelin tamamen farklı olarak geleceği iddia ediliyor. Gelecek sene iPhone'un 10.yıl dönümü kutlamaya hazırlanan Apple'ın 2017 yılında iPhone 8'i mi yoksa iPhone 7S'i mi tanıtacağını öğreneceğiz. 

iPhone 7S Ve iPhone 7S Plus Yeni Renklerle Gelecek! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

iPhone 7S Ve iPhone 7S Plus Yeni Renklerle Gelecek! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün