Alexa

iPhone 8 Duyuru Tarihi Resmen Belli Oldu

İphone 8 İçin beklenen tarih nihayet resmiyete döküldü, merakla beklenen cihaz 12 Eylül’de Cupertino’da Steve Jobs’un anısına yapılan salonda tanıtılacak.

iPhone 8 Duyuru Tarihi Resmen Belli Oldu
iPhone 8 Duyuru Tarihi Resmen Belli Oldu Tekno Kenar
Bu içerik 1271 kez okundu.

Apple, yıllık iPhone etkinliği için davetiyeleri göndermeye başladı. Yeni nesil akıllı telefon, 12 Eylül’de Cupertino’da Steve Jobs’un anısına yapılan salonda tanıtılacak. Bu tarihte Apple’ın yeni, neredeyse çerçevesiz iPhone 8’i de tanıtması bekleniyor.

iPhone 8 İçin Eylül Ayı Kesindi

Apple’ın etkinliği Sonbahar aylarında, hatta doğrudan Eylül’de düzenleyeceği zaten beklenen bir durumdu. Fakat bu sefer, yeni iPhone ilk defa Apple’ın yeni ‘karargahında’ tanıtılmış olacak.

Sadece iPhone 8 Olmayacak

Etkinlikte yeni iPhone 8’in yanı sıra, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için ‘premium’ seçeneklerin de satılması bekleniyor. Bu cihazlar da muhtemelen iPhone 7s ve iPhone 7s Plus olarak adlandırılacak. Raporlara göre karşımıza geliştirilmiş bir Apple Watch da çıkabilir. Apple’ın tanıtması beklenen sıradaki akıllı saatin LTE bağlantısına sahip olacağı düşünülüyordu.

Şimdiye kadar sıradaki iPhone konusunda çok sayıda ipucu ortaya çıkmıştı fakat bir türlü emin olamıyorduk. Sonunda gerçeği öğreneceğiz ve bunun için 12 Eylül 2017’ye kadar beklemeliyiz.

Bakalım iPhone 8 beklentileri karşılayabilecek mi?

İşte iPhone 8 tanıtımının yapılacağı alan.

iPhone 8 Duyuru Tarihi Resmen Belli Oldu Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

iPhone 8 Duyuru Tarihi Resmen Belli Oldu Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı