Tekno Kenar

  iPhone telefonlarını geride bıraktı! En iyi telefon seçildi!

  Avrupa’nın en iyi akıllı telefonu modeli hangisi oldu dersiniz? Aklınıza iPhone geliyor ise çok şaşıracaksınız demektir. Hangi telefon markası ve modeli zirveye oturmuş haberin detayında…

  iPhone telefonlarını geride bıraktı! En iyi telefon seçildi!

  Bir zamanlar zirvedeydi

  Herkesin mutlaka almak istediği akıllı telefon olan iPhone markası, zirveyi kimseye bırakmıyordu. İOS sistemine sahip Apple, satış oranlarının üst seviyesine çıktığını duyurmuştu. Apple ürünü olmayan aparatların uymaması nedeniyle fiyatı oldukça el yakıyordu. Peki zirveyi kime kaptırdı?

  Avrupa’nın en iyi telefonu

  Gittikçe havuzunu büyüten Samsung yine yaptı yapacağını. Samsung Galaxy S7 Avrupa’nın en iyi telefonu seçildi. Bu seçimi gerçekleştirenler ise; İspanya, Birleşik Krallık, Belçika, Fransa ve Hollanda. Lider tüketici medyaları sayesinde S7 zirveye oturdu. Ülke medyası S7 ve S7 Edge telefonlarına 92 – 93 puanlarını verdi.

  Samsung Galaxy S7 özellikleri

  S7 akıllı telefonu 2 çekirdek işlemciye sahipken 1,6 GHz görevi de görüyor. 62 saat müzik dinlemeye dayanıklı bir telefon. Müzik dinlemeden yapamayanlar için tercih edilebilir.

  5 MP ön kamera, 12 MP arka kameraya sahip. Samsung kamera konusunda oldukça başarılı.

  3000 mah konuşma süresi bulunan S7 ile 22 saate kadar konuşma yapabileceksiniz.

  iPhone telefonlarını geride bıraktı! En iyi telefon seçildi! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  iPhone telefonlarını geride bıraktı! En iyi telefon seçildi! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  iPhone telefonlarını geride bıraktı! En iyi telefon seçildi! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?