Karşınızda Samsung Galaxy Folder 2

Kapaklı ve tuşlu olarak tasarlanan Galaxy Folder 2, Samsung tarafından tanıtıldı.

Karşınızda Samsung Galaxy Folder 2
Karşınızda Samsung Galaxy Folder 2 Tekno Kenar

Uzun zamandır konuşulan ve kapaklı olduğu iddia edilen cep telefonunun, Samsung tarafından geliştirildiğini biliyorduk. Şimdi ise Samsung tarafından cihazın tanıtımı yapılmaya başlandı. İşte Samsung Galaxy Folder 2 ismi verilen kapaklı cep telefonu.

Samsung firmasının geçmiş dönemde ürettiği telefonların büyük bir çoğunluğu kapaklı modeldeydi. Uzun zamandır ise daha modern cihazlar üreten Samsung, beklentileri boşa çıkarmadı ve hem teknolojiyi hem de kapaklı özellikte yer alan cihazı geliştirerek piyasaya tanıttı. Geliştirilen bu telefon, gün içerisinde Samsung Çin şubesinin resmi internetinden yayınlandı. Orta segment özellikleri bulunan bu cihazı incelediğimizde, 1.4 GHz hıza sahip olduğunu görmekteyiz. Diğer cihazlarda olduğu gibi daha fazla saklama alanı ihtiyaçları için bu cihazda microSD hafıza kartı bölümü de yer alıyor. Ayrıca cihazın performansının artırılması için de 2 GB RAM, 16 GB dahili depolama alanının olduğunu görüyoruz.

Ön Kamera Neden Eklenmedi?

Cihazın büyüklüğü 3.8 inç ve WVGA çözünürlükte bulunan ekranı mevcut. Her açıdan tam bir performans ürünü diyebileceğimiz bu üründe 8 megapiksel güçte bir de arka kamera bulunuyor. Fakat bu cihazda üzülerek belirtmeliyiz ki ön kamera bulunmamaktadır. Belki de tek eksikliği diyebileceğimiz bu yönü için de, ilerleyen dönemlerde yetkililerden bir açıklama gelecektir.

Ürün tanıtımı resmi bir şekilde yapılmış olsa da, ürünün fiyatı ya da hangi dönemde piyasaya çıkacağı hakkında, şuan için net bir bilgi bulunmamaktadır.

Karşınızda Samsung Galaxy Folder 2 Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Karşınızda Samsung Galaxy Folder 2 Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün