Alexa

Kripto Para Üretimi İçin Hazır Sistemler AVM Mağazalarında!

Kripto Para Madenciliğine Büyük İlgiden Dolayı Singapur’Da AVM’de Hazır Sistemler Satılıyor.

Kripto Para Üretimi İçin Hazır Sistemler AVM Mağazalarında!
Kripto Para Üretimi İçin Hazır Sistemler AVM Mağazalarında! Tekno Kenar
Bu içerik 1424 kez okundu.

Singapur’da kripto para madenciliği işiyle uğraşanlar artık donanım toplamakla uğraşmayacak. Kripto para üretimi için hazır toplanmış sistemleri doğrudan alışveriş merkezlerinden satın alabilecek. Singapur’daki bir AVM’de geleneksel PC bilgisayarları gibi kripto para bilgisayarları satılıyor ve bütün kripto para türlerine hitap ediyor.

Singapur Kripto Para Madenciliği AVM’si

Şu anda Singapur’daki Sim Lim Square adlı mağazada 5 adet bilgisayar mağazası, kripto para kazısı yapmak isteyenlere özel donanımlar satıyor. Aslında AVM’de çok sayıda ürün bulunuyor fakat bugünlerde Singapurlular daha çok kripto para işiyle ilgileniyor.

Mağaza sahiplerinden biri olan Wilson Josup da açıklama yaparken, haftada 10 kadar cihaz sattığını, altı ay önce işe ilk başladığında haftada sadece birkaç adet bilgisayar satışı gerçekleştiğini dile getirdi.  Dükkân sahibine göre donanımlar yaklaşık 4 bin dolar tutuyor ve aralıksız çalıştığında ayda 400 dolar kazanç sağlıyor. Aynı zamanda müşteriler arasında ise 20 yaşında olanlar da, emekliler de bulunuyor.

Singapur aslında kripto para konusunda önemli bir ülke çünkü Asya kıtasındaki pek çok firma için finansal ve lojistik merkez görevi görüyor. Çin’deki hükümet ülke içindeki dijital parayla uğraşan kurumların üstüne gitmeye başlayınca, bu firmalar da Singapur üzerinde çalışmaya başlamışlardı.

Kripto Para Üretimi İçin Hazır Sistemler AVM Mağazalarında! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Kripto Para Üretimi İçin Hazır Sistemler AVM Mağazalarında! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı