Tekno Kenar

  Kripto para üretimi için hazır sistemler AVM mağazalarında!

  Kripto Para madenciliğine büyük ilgiden dolayı Singapur’ da AVM’ de hazır sistemler satılıyor.

  Kripto para üretimi için hazır sistemler AVM mağazalarında!

  Singapur’da kripto para madenciliği işiyle uğraşanlar artık donanım toplamakla uğraşmayacak. Kripto para üretimi için hazır toplanmış sistemleri doğrudan alışveriş merkezlerinden satın alabilecek. Singapur’daki bir AVM’de geleneksel PC bilgisayarları gibi kripto para bilgisayarları satılıyor ve bütün kripto para türlerine hitap ediyor.

  Singapur kripto para madenciliği AVM’si

  Şu anda Singapur’daki Sim Lim Square adlı mağazada 5 adet bilgisayar mağazası, kripto para kazısı yapmak isteyenlere özel donanımlar satıyor. Aslında AVM’de çok sayıda ürün bulunuyor fakat bugünlerde Singapurlular daha çok kripto para işiyle ilgileniyor.

  Mağaza sahiplerinden biri olan Wilson Josup da açıklama yaparken, haftada 10 kadar cihaz sattığını, altı ay önce işe ilk başladığında haftada sadece birkaç adet bilgisayar satışı gerçekleştiğini dile getirdi.  Dükkân sahibine göre donanımlar yaklaşık 4 bin dolar tutuyor ve aralıksız çalıştığında ayda 400 dolar kazanç sağlıyor. Aynı zamanda müşteriler arasında ise 20 yaşında olanlar da emekliler de bulunuyor.

  Singapur aslında kripto para konusunda önemli bir ülke çünkü Asya kıtasındaki pek çok firma için finansal ve lojistik merkez görevi görüyor. Çin’deki hükumet ülke içindeki dijital parayla uğraşan kurumların üstüne gitmeye başlayınca, bu firmalar da Singapur üzerinde çalışmaya başlamışlardı.

  Kripto para üretimi için hazır sistemler AVM mağazalarında! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Kripto para üretimi için hazır sistemler AVM mağazalarında! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Kripto para üretimi için hazır sistemler AVM mağazalarında! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?