Alexa

Kullanıcılar iPhone X’te Cızırtı Sorunu Olduğunu Söylüyor

iPhone 8’de Yaşanan Cızırtı probleminin Bir Benzeri iPhone X’te de Var.

Kullanıcılar iPhone X’te Cızırtı Sorunu Olduğunu Söylüyor
Kullanıcılar iPhone X’te Cızırtı Sorunu Olduğunu Söylüyor Tekno Kenar
Bu içerik 3895 kez okundu.

iPhone X şimdiye kadar görmediğimiz kadar başarılı bir Apple telefonu olarak satışa çıkarken, ABD’de 1000 dolardan almak mümkün. Türkiye’ye ise Kasım ayının sonlarına doğru gelecek ve 6099 TL’den başlayan fiyatlarla mağaza raflarında yerini alacak. Cihazda ilk defa OLED ekran kullanılırken, neredeyse çerçevesiz olan tasarımı, yeni Face ID yüz tanıma sistemi ve iOS 11 herkesin ilgisini çekiyor.

Buna rağmen, ne kadar başarılı gözükse de bazı iPhone X kullanıcıları telefonda sorunlar yaşadı. İlk başta OLED panelin köşesinde yeşil bir çizgi belirmişti ve problem rahatsız edici olsa da sadece belli kişiler etkilenmişti. Fakat bu durumu yaşayan kullanıcılara doğrudan telefonlarını değiştirme imkânı da tanınmıştı.

iPhone X Cızırtı Sorunu Benzerİ Bir Hatayı iPhone 8’de de Görmüştük

Yine de tek hata bu değil gibi gözüküyor çünkü Reddit ile Twitter’dan gelen söylentilere göre, bazı iPhone X hoparlörlerinde cızırtı sorunu yaşanıyor ve özellikle yüksek ses seviyeleri ile belli durumlarda rahatsız edici hâle geliyor. Aynı durum (iPhone 8 Cızırtı Sorunu) aslında çıktığı zaman iPhone 8’de de yaşanmıştı fakat sadece sesli aramalarda karşımıza çıkıyordu. Zaten yayınlanan iOS güncellemesi ile de hemen çözülmüştü.

Şimdi ise iPhone X’te benzer bir durum söz konusu (iPhone X Cızırtı Sorunu) fakat neyse ki sadece az miktarda kullanıcı seste problem yaşıyor. Yine de bu kadar iddialı bir cihazın çıkışında ufak bir hata dahi olması satın almayı düşünenleri endişelendirdi.

Kullanıcılar iPhone X’te Cızırtı Sorunu Olduğunu Söylüyor Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Kullanıcılar iPhone X’te Cızırtı Sorunu Olduğunu Söylüyor Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor
Facebook Messenger Kids Android
Facebook Messenger Kids Android