Tekno Kenar

  LG G3 ekran görüntüsü alma

  LG’nin amiral gemisi telefonlarından LG G3 özellikle G4’ün çıkmasıyla fiyatı düşmüş ve oldukça iyi satış rakamları elde etmiştir.

  LG G3 ekran görüntüsü alma

  LG’nin amiral gemisi telefonlarından LG G3 özellikle G4’ün çıkmasıyla fiyatı düşmüş ve oldukça iyi satış rakamları elde etmiştir. Özellikle tasarımsal olarak diğer telefonlardan ayrılan LG G3 diğer telefonlarla birçok farklı yanı bulunuyor. Özellikle de ekran görüntüsü alma konusunda kullanıcılar sıkıntı yaşıyor. Şimdi size nasıl LG G3’de ekran görüntüsü alınacağını anlatacağız.

  LG G3 ekran görüntüsü alma

  Bu işlem için 2 farklı yol bulunuyor. 1.Yöntem Erkan görüntüsü alacağınızı ekranı açın. “Ses kısma” ve “güç (uyku)” tuşlarına aynı anda basın ve ekran görüntünüz hazır. Alınan ekran görüntülerini Galeri/Albüm/Screenshots‘da bulabilirsiniz. 2.Yöntem Ekran görüntüsü alacağınız ekranı açın. Ekranın en altında bulunan fiziksel olmayan ana tuşlardan ortada olan daireye basarak parmağınızı sağa doğru sürükleyin. QMemo (Q simgesi) uygulaması devreye girecek ve ekran görüntüsü alınacak. QMemo’yu etkinleştirmek için Ayarlar / Ana Ekran Dokunmatik tuşları / Tuş Kombinasyonu yolunu izleyerek Q Memo’yu ekrana ekleyebilirsiniz.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  LG G3 ekran görüntüsü alma başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  LG G3 ekran görüntüsü alma başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  LG G3 ekran görüntüsü alma başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?