Tekno Kenar

  LG’nin tanıttığı buzdolabı Windows 10 işletim sistemine sahip

  LG, IFA 2016’da Windows 10 işletim sistemine ve dokunmatik ekrana sahip buzdolabını tanıttı.

  LG’nin tanıttığı buzdolabı Windows 10 işletim sistemine sahip

  LG’nin tanıttığı ürün bir buzdolabı.

  Berlin’de düzenlenen IFA 2016 fuarında teknolojinin öncü şirketleri ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Tanıtılan ürünler arasında sadece akıllı telefonlar ve tabletler yok. IFA 2016’da tüketicilerin günlük hayatında yer etmiş birçok ürün de tanıtılıyor. Bunun bir örneği de LG Electronics’ten geldi. LG bu sefer bir akıllı telefon veya tablet tanıtmadı. LG’nin tanıttığı ürün bir buzdolabı.

  LG’nin teknoloji ürünlerinin tanıtıldığı etkinlik olan IFA 2016’da neden buzdolabını tanıttığını merak ediyor olabilirsiniz. Bu buzdolabı evlerimizdeki beyaz eşyalardan çok farklı. LG’nin IFA 2016’da tanıttığı buzdolabı Windows 10 işletim sistemine ve dokunmatik ekrana sahip. Bu özellikleriyle diğer buzdolaplarından ayrılarak, beyaz eşyadan daha çok bir teknolojik ürün kategorisine giriyor.

  LG’nin tanıttığı yeni buzdolabı, tablet gibi kullanılabiliyor. Bu buzdolabı sayesinde kullanıcılar, video izleyebilecek. Müzik dinleyebilecek ve yemek tariflerini görüntüleyebilecekler.

  LG henüz buzdolabının çıkış tarihi hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

  LG’nin tanıttığı buzdolabı Windows 10 işletim sistemine sahip başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  LG’nin tanıttığı buzdolabı Windows 10 işletim sistemine sahip başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  LG’nin tanıttığı buzdolabı Windows 10 işletim sistemine sahip başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?