Tekno Kenar

  Maaşlı Pokemon Go işçisi aranıyor

  Son zamanların en hızlı yükselen mobil oyunu olan Pokemon Go’yu usta bir biçimde oynayabilen işçi aranıyor.

  Maaşlı Pokemon Go işçisi aranıyor

  Singapur merkezli bir sosyal pazarlama şirketinin iş ilanı görenleri hayrete düşürdü. “Funzing” isimli şirket, Pokemon Go’yu ileri seviyede oynayabilen birine ihtiyaç duyduklarını ve bu maksatla işçi alımı yapacaklarını duyurdu.

  Şirketin yayınladığı iş ilanında alınacak işçinin maaşıyla ilgili herhangi bir detaya yer verilmemiş. İlana göre tek aranan özellik, işe alınacak kişinin usta bir Pokemon Go oyuncusu olması.

  Pokemon Go’yu daha iyi oynayabilmeniz için yöntemler

  1. Pikaçu yakalamak için kolay formül: Pokemon Go’da ilk aşamayı geçmek oldukça zor. İlk olarak sizden başlangıç Pokemon’unuzu seçmeniz isteniyor. Bu Pokemon’u çok dikkatli seçmelisiniz. Oyunun en önemli Pokemonlarından biri olan Pikaçuyu yakalamanız için basit bir taktik mevcut. Sosyal medyada yapılan açıklamaya göre, bir bölgeden ayrılıp tekrar o bölgeye gitmek Pikaçu yakalama şansınızı arttırıyor.

  2. Pokemonların ayak izlerini takip edin: Pokemon Go’yu oynarken ekranınızda çıkan ‘nearby’ yazısına tıklayarak yakındaki Pokemonları görebiliyorsanız. Bu Pokemonların ayak izlerini izlerseniz, size olan yakınlıkları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Maaşlı Pokemon Go işçisi aranıyor başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Maaşlı Pokemon Go işçisi aranıyor başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Maaşlı Pokemon Go işçisi aranıyor başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?