Macbook Serisi Güncellenecek

Apple, 29 Ağustos’ta, bu seneki lansmanını 7 Eylül’de yapacağını belirtti. Bu lansmanda, gelen bilgilere göre, tanıtacağı tek yeni ürün iPhone 7 olmayacak.

Macbook Serisi Güncellenecek
Macbook Serisi Güncellenecek Tekno Kenar

Apple, bu yılki lansmanını 7 Eylül’de düzenleyecek. Apple’ın düzenleyeceği bu lansman ve lansmanda tanıtılacak ürünler hakkında birçok söylenti var. Apple’dan sızdırıldığı söylenen haberlere göre, Apple  7 Eylül’deki lansmanda yeni iPhone modeliyle birlikte yeni akıllı saati Apple Watch 2’yi de tanıtacak.

Hatta Apple’dan gelen bazı haberler, Apple’ın yeni iPhone modelinin adının iPhone 7 değil iPhone 6SE olacağı yönündeydi. Daha bu haberlerin doğruluğu hakkında net bir bilgiye sahip olamadan Apple’ın bu yılki lansmanında tanıtacağı ürünler hakkında bir haber daha geldi. Yeni gelen bu habere göre, Apple 7 Eylüldeki lansmanında iMac masaüstü, Macbook Air ve Macbook Pro dizüstü bilgisayarlarını tanıtabilir.

7 Eylülde düzenlenecek etkinlikte tanıtılacağı söylenen Macbook’lar, Kasım ayında düsenlenecek olan etkinlikte de tanıtılabilir. Fakat son gelen bilgiler, Macbook’ların 7 Eylül’de tanıtılacağı yönünde.

Gelen bilgilerden hangilerinin doğru çıkacağını öğrenmek için 7 Eylül tarihini beklememiz gerekiyor. Hep birlikte göreceğiz.

Macbook Serisi Güncellenecek Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Macbook Serisi Güncellenecek Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün