Tekno Kenar

  Macbook serisi güncellenecek

  Apple, 29 Ağustos’ta, bu seneki lansmanını 7 Eylül’de yapacağını belirtti. Bu lansmanda, gelen bilgilere göre, tanıtacağı tek yeni ürün iPhone 7 olmayacak.

  Macbook serisi güncellenecek

  Apple, yeni akıllı saati Apple Watch 2’yi de tanıtacak

  Apple, bu yılki lansmanını 7 Eylül’de düzenleyecek. Apple’ın düzenleyeceği bu lansman ve lansmanda tanıtılacak ürünler hakkında birçok söylenti var. Apple’dan sızdırıldığı söylenen haberlere göre, Apple 7 Eylül’deki lansmanda yeni iPhone modeliyle birlikte yeni akıllı saati Apple Watch 2’yi de tanıtacak.

  Hatta Apple’dan gelen bazı haberler, Apple’ın yeni iPhone modelinin adının iPhone 7 değil iPhone 6SE olacağı yönündeydi. Daha bu haberlerin doğruluğu hakkında net bir bilgiye sahip olamadan Apple’ın bu yılki lansmanında tanıtacağı ürünler hakkında bir haber daha geldi. Yeni gelen bu habere göre, Apple 7 Eylül’deki lansmanında iMac masaüstü, Macbook Air ve Macbook Pro dizüstü bilgisayarlarını tanıtabilir.

  7 Eylül’de düzenlenecek etkinlikte tanıtılacağı söylenen Macbook’lar, Kasım ayında düzenlenecek olan etkinlikte de tanıtılabilir. Fakat son gelen bilgiler, Macbook’ların 7 Eylül’de tanıtılacağı yönünde.

  Gelen bilgilerden hangilerinin doğru çıkacağını öğrenmek için 7 Eylül tarihini beklememiz gerekiyor. Hep birlikte göreceğiz.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Macbook serisi güncellenecek başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Macbook serisi güncellenecek başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Macbook serisi güncellenecek başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?