Mağazalar Windows Phone’ları Elden Çıkarmaya Çalışıyorlar

Windows Phone’ların sonu yaklaşıyor mu? Mağazalar Windows Phone telefonları elden çıkarma gayretinde gibi gözüküyor.

Mağazalar Windows Phone’ları Elden Çıkarmaya Çalışıyorlar
Mağazalar Windows Phone’ları Elden Çıkarmaya Çalışıyorlar Tekno Kenar

Geçtiğimiz günler de, Microsoft’un mağazalarında Windows Phone telefon stoklarını  bitirmeye çalıştığına yönelik haberler gelmeye başladı. Microsoft, Windows 10 ile birlikte, telefonlarını bir bilgisayar misali geliştirdi. Fakat Microsoft, geliştirdiği Windows Phone’larda birçok problemle karşılaşıyor. Bu problemlerin başında uygulama yetersizliği geliyor. Microsoft, ne yaptıysa da geliştiricileri kendi platformuna çekemedi. Bundan dolayı uygulama sıkıntısı yaşıyor.

Microsoft, başarıyı birtürlü yakalayamadığı Windows Phone’lardan umudu kesmiş gibi görünüyor. Öyle ki, Lumia 950 gibi, diğer modellere göre fazla tutan akıllı telefonlara rağmen, Windows Phone stoğunu tüketmek istiyor.

Gelen bilgilere göre, başta Londra’daki Microsoft Store’lar olmak üzere bir çok yerde Windows Phone ürünleri çeşitli kampanyalara tabi tutulacak ve böylelikle stoklardaki Windows Phone’lar bitirilecek.

Yeni Modellerin Önü Mü Açılıyor?

Yapılan diğer tahminler ise farklı yönde. Bu tahminlere göre, Microsoft, Surface ismini akıllı telefonlarına taşıyacak ve Lumia ismini tarihe gömecek. Bu yüzden yaptığı çeşitli kampanyalarla Lumia akıllı telefonların stokları bitirilmeye çalışılıyor.

Mağazalar Windows Phone’ları Elden Çıkarmaya Çalışıyorlar Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Mağazalar Windows Phone’ları Elden Çıkarmaya Çalışıyorlar Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün