Tekno Kenar

  Mavi Galaxy S7 Edge geliyor!

  Samsung Galaxy Note 7 modelinde yaşanan sorunlar pek çok operatörü de etkilemiş durumda. Bu konuda yeni bir hamlenin gidebileceği konuşuluyor.

  Mavi Galaxy S7 Edge geliyor!

  Samsung sadece müşteriler için değil operatörlerin de müşterilerine karşı sorumluluğunda önemli bir rol oynuyor. Galaxy Note 7 modelleri ile birlikte yaşanan sorunların giderilmesi ve kullanıcıların sorunsuz bir şekilde cihazlarını kullanabilmesi adına pek çok çalışma yapılmış olsa da bugüne kadar başarıya ulaşılabilir değil. Bu bakımdan Samsung tarafından yapılacak yeni hamleler üreticiler tarafından da yakından takip ediliyor.

  Yeni versiyon geliyor

  Yabancı basında bugün yer alan haberlerde özellikle Note 7 nedeniyle yaşanan sorunların giderilmesi adına yeni bir hamlenin geleceği belirtildi. Bu doğrultuda ise Galaxy S7 Edge modelinin yeni bir versiyonu piyasaya sunulacak.

  Açık mavi renkte gelecek

  Açık mavi renk ile sunulacak telefon böylece hem piyasada yeni bir hareketlilik yaratacak hem de kullanıcıların yeni bir telefonu kullanılmasına imkân sağlayacak. Telefonun şu anda sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde özel bir GSM operatörü tarafından sunulması beklenirken bu hem Samsung’un operatörler ile arasındaki sorunların giderilmesini sağlayacak hem de kullanıcıların Note 7 nedeniyle yaşadığı sorunlara bir nebze de olsa çözüm getirecek. Bu açıdan yabancı basında yer alan haberler ve paylaşılan görseller ve pek çok kullanıcıda şimdiden heyecan yaratmayı başarmış durumda.

  [Toplam:1    Ortalama:5/5]

  Mavi Galaxy S7 Edge geliyor! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Mavi Galaxy S7 Edge geliyor! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Mavi Galaxy S7 Edge geliyor! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?