Tekno Kenar

  Meizu’dan 3 GB’lık MX6 versiyonu geldi

  Meizu tarafından daha önce duyurulan MX6 için yeni bir versiyonun daha geliştirildiği öğrenildi. Yeni versiyon 3 GB ram ile gelecek.

  Meizu’dan 3 GB’lık MX6 versiyonu geldi

  Çin’de yaptığı üretimler ile dünya pazarına giriş yapmayı başaran Meizu, Temmuz ayı içerisinde tanıtımını gerçekleştirdiği telefon modelinin yeni bir versiyonunu da piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Marka tarafından yapılan resmî açıklamalar ile birlikte telefondaki mevcut özelliklerin korunacağı fakat 3 GB RAM ile yeni bir versiyonun piyasaya sunulacağı ifade edilirken önümüzdeki aylarda satışa çıkacak olan telefon böylece orijinal versiyonuna göre çok daha makul bir seçenek olacak.

  Meizu MX6 için Temmuz ayı içerisinde tanıtımlar yapılmış ve ardından cihaz satışa sunulmuştu. Orijinal donanımlarında 4 GB sistem belleği bulunan telefonun yeni versiyonunda RAM açısından küçük bir değişikliğe uğrayacak. 4 GB yerine 3 GB RAM ile piyasaya sunulacak olan yeni telefon modelinin fiyatında da bu küçük değişiklik sayesinde revizyona gidilebilecek.

  Meizu’nun yeni versiyonu kaç para olacak?

  Satışa sunulduğu ilk günlerde 300 dolar gibi bir etiket fiyatı belirtilen telefon modelinin yenilenmiş hali 30 dolar daha ucuza satılacak. Bu bakımdan kullanıcılar yenilenen versiyona 270 dolar ödeyerek sahip olabilecek. Cihazın 1 Ekim tarihi itibariyle piyasaya sunulması beklenirken yeni versiyonunun ne kadar ilgi göreceği de önümüzdeki aylarda görülebilecek.

  Meizu MX6 teknik özellikleri neler?

  3 GB RAM değişikliği dışında telefonda yer alan teknik özellikler şöyle;

  5.5 inç Full HD ekran

  MediaTek Helio X20 işlemci

  ARM Mali-T880 MP4 grafik birimi

  3GB RAM

  32GB depolama alanı

  12 MP arka kamera

  5 MP ön kamera

  Google Android 6.0.1 Marshmallow

  3.060mAh batarya

  Meizu’dan 3 GB’lık MX6 versiyonu geldi başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Meizu’dan 3 GB’lık MX6 versiyonu geldi başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Meizu’dan 3 GB’lık MX6 versiyonu geldi başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?