Messenger’a Snapchat Hikayeler Özelliği Geliyor

Facebook Messenger için yeni bir geliştirmenin yapılacak belirtilirken bu geliştirme ile birlikte uygulamaya hikayeler özelliği getirilecek.

Messenger’a Snapchat Hikayeler Özelliği Geliyor
Messenger’a Snapchat Hikayeler Özelliği Geliyor Tekno Kenar

Özellikle Snapchat ile tanıştığımız ve ardından Instagram gibi pek çok sosyal uygulamalarda kullanılmaya başlanan hikayeler uygulaması yeni güncelleme ile birlikte Facebook Messenger için de sunulacak.

Uygulama Geliştiriliyor

Facebook Messenger için geliştirilecek olan hikayeler özelliğinin Facebook Messenger’a gelecek yeni güncellemeyle birlikte tüm kullanıcıların bu özellikten yararlanma imkanı elde edebilecek. Şu anda Beta versiyonlarında denenmesi yapılan bu özelliğin kullanıcılar tarafından ilgi görmesi beklenirken gün içerisinde kullanıcıların birbiriyle video ve fotoğraf paylaşabilmesi de mümkün olacak. Bu bakımdan Facebook Messenger'ın sosyal özelliklerini alması kullanım oranlarını ve sürelerini de arttıracak bir hamle olarak yorumlandı.

Facebook Messenger Sevilecek Mi?

Facebook Messenger için böyle bir özelliğin geliştirilmesi pek çok kullanıcı tarafından eleştirilmiş olsa da Facebook son dönemlerde pek çok farklı sosyal medyanın en önemli özelliklerine kendi sosyal ağlarında kullanarak kullanıcıların bu konuda destek almasını sağlıyor. Bu açıdan bakıldığında Facebook Messenger için geliştirilecek hikaye özelliği de bu stratejinin bir sonucu olarak ortaya çıkmış durumda. Kullanıcılar tarafından yapılacak olan güncellemeler ile birlikte yeni özelliğin alınabileceği belirtilirken şu anda güncellemenin her zaman sunulacağı ile ilgili herhangi bir detay paylaşılmadı. Bu bakımdan konuyla ilgili Facebook'un yeni bir duyuru daha yapması ve güncelleme ile ilgili tarihi bilgileri paylaşması bekleniyor.

Messenger’a Snapchat Hikayeler Özelliği Geliyor Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Messenger’a Snapchat Hikayeler Özelliği Geliyor Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün