Tekno Kenar

  Messenger’da kendi kendisini silebilen SMS dönemi

  Dünya devi Facebook’un bir diğer uygulaması olan Messenger kendisini geliştirmeye devam ediyor.

  Messenger’da kendi kendisini silebilen SMS dönemi

  Kendisini silebilen mesajlar özelliği ekleneceği belirtiliyor

  Facebook şirketine ait Messenger uygulaması her geçen gün kendisini geliştirmeye devam ediyor. Sürekli yeni güncelleştirmeler gelen uygulama kullanıcılarını mest etme konusunda hep ileri adım atıyor. Son olarak ise uygulamaya ekleneceği iddia edilen kendisini silebilen mesajlar özelliği ekleneceği belirtiliyor. Yazdığınız mesajı sizin belirlediğiniz bir süre sonra silebilme imkânı sağlanacak.

  Son dönemlerde Facebook firması gizliliğe önem vermeye devam ediyor
  WhatsApp’ta da uçtan uca şifreleme özelliğini ekleyen şirket, Messenger uygulaması ile de sohbetin gizliliğini ön plana çıkarıyor. Daha öncede uygulamasına oyunlar eklemiş ve kullanıcıların eğlenceli vakit geçirmesi hedeflenmişti. Dünya devi şirket 3 uygulaması ile de önemli düzeyde kullanıcı kitlesine sahip bulunuyor. Uygulamalarına ise sürekli güncellemeler getiriliyor ve kendisini yeniliyor. Bu güncellemelerin ilk olarak İOS’ta görülmesi bekleniyor. Ne zaman çıkacağı ise henüz belli değil.

  Messenger’ın gizli sohbet özelliği üzerinde de çalışmalar yaptığı iddia ediliyor. Sohbetlerin ardından SMS’lerin silinmesi planlanıyor. Kullanıcılar ise bu özellikten memnun bir şekilde görünüyor. Merakla beklenen özellik için Android kullanıcıları yine daha uzun süre beklemek zorunda kalacaklar.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Messenger’da kendi kendisini silebilen SMS dönemi başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Messenger’da kendi kendisini silebilen SMS dönemi başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Messenger’da kendi kendisini silebilen SMS dönemi başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?